okno zamknie się za 5

30 lat rzemiosła

computer zapisz w ulubionych

30 lat rzemiosła

02 października '19
MARCHEWKA

MARCHEWKA

ul. Piotrowice 125

55-311 Kostomłoty

tel: 713970194

mobile: 513184509

SALON EKSPOZYCYJNY

Trudno kupować schody z katalogu. Jeśli chcemy zobaczyć, czy wygodnie się po nich chodzi, wybierzmy się do salonu firmy MARCHEWKA, gdzie zaprezentowanych jest ich aż pięć modeli w różnych stylach. Wybierzemy też podłogę do domu – do dyspozycji mamy próbki desek, więc łatwo porównamy kolory.

Ponadto w salonie zobaczymy elementy wykończenia wnętrz, takie jak belki, stoły, obudowy i meble. Zainteresowani mogą wybrać się również na zwiedzanie fabryki albo podziwiać 200-letnie drzewko oliwne, które zdobi salon.

W salonie zobaczymy, jak elegancko połączyć kamień i drewno bez używania korka. Przekonamy się również, jak sprawdza się podgrzewana drewniana podłoga. Firma opatentowała specjalny system jej montażu. Kolejną propozycją są drzwi zamontowane na łukowatej ścianie.

SCHODY

Schody drewniane o konstrukcji samonośnej jak i betonowej, w stylu nowoczesnym bądź klasycznym. Wszystkie realizacje wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta.

PODŁOGI

Długość może osiągać nawet 9 m a możliwe szerokości wynoszą od 16 do 35 cm. Firma Marchewka posiada opatentowany system montażu desek na ogrzewaniu podłogowym. W zależności od wymagań klienta możliwe jest również łączenie podłogi drewnianej z kamieniem lub kaflami, bez użycia nieestetycznych listew lub korka, wykańczających styki pomiędzy materiałami.

WNĘTRZA

Elementy wyposażenia wnętrz takie jak: stoły, drzwi, antresole, obudowy, czy sufity kasetonowe wykonywane są z drewna gatunków krajowych i egzotycznych, które nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat, powiew elegancji, urok, wyciągając z pomieszczeń wszystko to co najlepsze.

inne w kategorii "PRODUKTY"

MURASPEC

Tapety Muraspec znajdują zastosowanie w wysokiej klasy hotelach i obiektach spa, w restauracjach, szpitalach i biurach [...]

BIM
Systemy lamelowe Morad Systemy lamelowe Morad
MORAD

Systemy lamelowe MORAD, z których tworzone są żaluzje i osłony przeciwsłoneczne na fasadach budynków, dotychczas [...]

Szkło w architekturze od dawna stanowi ważny element, zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków. Pozwala na [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany