PL.architekci

KATARZYNA CYNKA

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej (dyplom 2016). W latach 2004 – 2005 stypendium na Wydziale Architektury Uniwersytetu w Hanowerze w Niemeczech. Założycielka i od 2005 r. główny architekt pracowni PL.archirekci. W 2006 pomysłowdawca i organizator wystawy Możliwe / Niemożliwe w architekturze Poznania (Centrum Kultury Zamek w Poznaniu).

Członek Wielkopolskiej Izby Architektów RP, numer uprawnień projektowych: 83/WPOKK/UpB/2011 oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP.

BARTŁOMIEJ BAJON

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej (dyplom 2006r.). Założyciel i od 2005 r. główny architekt pracowni PL.architekci. Zdobywca wyróżnienia oraz nominacji do nagrody im. prof. Czarneckiego za najlepszą pracę semestralną wykonaną na Wydziale Architektury PP. W 2006 pomysłodawca i organizator wystawy Możliwe / Niemożliwe w architekturze Poznania (Centrum Kultury Zamek w Poznaniu).

Członek Wielkopolskiej Izby Architektów RP, numer uprawnień projektowych: 42/WPOKK/2014 oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE