PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Design w parze z ergonimią – kuchnia od GTV

29 listopada '22

Firma GTV Poland S.A, producent i globalny dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia, to firma o polskich korzeniach, która w tym roku obchodzi 25-lecie swojej działalności. Działa w ponad 60 krajach świata, na 4 kontynentach. Na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła swoje spółki w Chorwacji, Czechach i Hiszpanii.

Posiada jedną z najbardziej kompletnych ofert na rynku, w skład której wchodzi ponad 8,5 tys. produktów meblarskich i oświetleniowych takich, jak np. uchwyty, zawiasy, podnośniki, prowadnice, zamki, systemy przesuwne, ale także rozwiązania oświetleniowe i oprawy ledowe. Firma dysponuje własnymi magazynami (łączna powierzchnia magazynowa 38 tys m²) i rozbudowaną siecią logistyczną.

Wnętrza pełne możliwości

Design w parze z ergonomią to hasło, które przyświeca nam na każdym etapie tworzenia nowych rozwiązań. Jako globalna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku akcesoriów meblowych, systemów przesuwnych i oświetlenia LED stawiamy na nowoczesny minimalizm i funkcjonalną estetykę we wnętrzach. Kuchnia to jeden z obszarów, na którym skupiamy szczególną uwagę, kreując nowe produkty.

Cargo - system przechowywania z kolekcji Movix Pro

Cargo - system przechowywania z kolekcji Movix Pro

© GTV POLAND

W dobrym rozplanowaniu stref kuchennych pomoże nam szereg pomysłowych i ergonomicznych rozwiązań — jak system cienkościennych szuflad Axis Pro wraz z systemem organizacji Axispace czy system przechowywania Movix Pro.

Szuflady AXIS Pro

Uniwersalny system szuflad AXIS Pro to rozwiązanie dopasowane do każdego typu kuchni, bez względu na metraż. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości projektowania: pięć wysokości szuflad standardowych i wewnętrznych oraz wykończenie w bieli i antracycie. Cienki płaszcz boczny o szerokości zaledwie 14 mm nadaje szufladzie AXIS Pro prosty i nowoczesny wygląd. System jest wyposażony w mechanizm cichego domyku i pozwala na pełny wysuw szuflady.

Domowa spiżarnia na szufladach Axis Pro

Domowa spiżarnia na szufladach Axis Pro

© GTV POLAND

Szuflady Axispace

System organizacji szuflady Axispace zapewnia wygodne korzystanie z szafek i szuflad. W jego skład wchodzą kosze na śmieci z grafenem, wkłady na sztućce oraz maty antypoślizgowe.

Axispace segregatory na odpady

Axispace segregatory na odpady

© GTV POLAND

System Movix Pro

System Movix Pro umożliwia maksymalne zagospodarowanie trudnodostępnych miejsc. To zestaw koszy cargo i cornerów, zbudowanych na prowadnicach z cichym domykiem. Kosze cargo pozwala na wiele aranżacji — np. w wąskich przestrzeniach między szafkami kuchennymi. W skład kolekcji wchodzą także kosze typu magic corner do przechowywania większej ilości produktów i akcesoriów. Do wyboru mamy wariant wysuwany i uchylny. Wszystkie produkty z kolekcji MOVIX PRO są wyposażone w matę antypoślizgową, dzięki której zawartość szuflady pozostaje na swoim miejscu. Zaletą tych akcesoriów jest płaski, estetyczny reling.

Magic Corner - system przechowywania z kolekcji Movix Pro

Magic Corner - system przechowywania z kolekcji Movix Pro

© GTV POLAND

W GTV cenimy jakość i funkcjonalność. Stawiamy na rozwiązania, dzięki którym zapewnimy komfortowe korzystanie z przestrzeni.

 

Więcej informacji na stronie firmy GTV Poland w portalu PdA.

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
LS Dark — żaluzje zaciemniające
INSPIRACJE