reklama
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Eko-Okna zdominowały poznańskie targi

13 lutego '23

 
Targi BUDMA
to wydarzenie o międzynarodowej renomie, które odwiedzają tysiące handlowców, dystrybutorów i architektów. Wśród licznych wystawców to właśnie stoisko firmy z Kornic cieszyło się największa popularnością.

Odbywające się w dniach od 31 stycznia do 3 lutego poznańskie targi to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budownictwa w Polsce. Profesjonalnie przygotowane wydarzenie, co roku przyciąga tłumy. Targi to nie tylko przestrzeń wystawiennicza, to miejsce spotkań i rozmów biznesowych oraz szereg imprez towarzyszących.

Eko-Okna zdominowały poznańskie targi

Eko-Okna zdominowały poznańskie targi

© Eko-Okna

Ekspozycja Eko-Okien, jak zawsze, była przygotowana na wysokim poziomie. Firmowe stoisko kształtem przypominało stodołę. Jest to obecnie bardzo popularny trend w nowoczesnym budownictwie, który opiera się na harmonii, prostocie i minimalistycznej formie. Stanowisko zostało docenione przez kapitułę konkursową, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.

Otrzymana nagroda ACANTHUS AUREUS to dla nas niezwykle ważne wyróżnienie. Dziękujemy za docenienie naszego stoiska jako bryły architektonicznej i przestrzeni, która sprzyja bezpośredniej komunikacji z klientem oraz podkreśla pozytywny wizerunek firmy  mówi Marzena Bauerek, kierownik marketingu Eko-Okien.

To nie jedyna nagroda, jaką firma z Kornic została wyróżniona. Należy tu wspomnieć o Złotym Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich, który zdobył aluminiowy system drzwi przesuwnych Cor Vision. Lubiany i doceniany przez klientów system to ogromne tafle szkła na wyjątkowo cienkich profilach, które stanowią zaledwie 9-14% całej konstrukcji. Drzwi w systemie Cor Vision doskonale doświetlają wnętrze i optycznie go powiększają.

Eko-Okna zdominowały poznańskie targi

Eko-Okna zdominowały poznańskie targi

© Eko-Okna

Na targach zaprezentowano także drzwi i okna drewniane, z których producent zasłynął podczas zeszłorocznych targów w Polsce, Francji i Niemczech. Dużym zainteresowaniem w Poznaniu cieszyły się również ogrodzenia i bramy garażowe INFINITI, które firma także posiada w swoim asortymencie.

W Poznaniu odbyła się inauguracja pilotażowego projektu, który firma z Kornic trzymała w tajemnicy do ostatniej chwili. Mowa tutaj o najnowszej edycji programu Czyste Powietrze 3.0 i przygotowanych webinarach dla dystrybutorów. Podczas spotkań on-line współpracujący z firmą partnerzy pozyskają praktyczną wiedzę z zakresu dotacji w tym programie. Dzięki temu nie tylko pomogą klientom wybrać najbardziej energooszczędne rozwiązania, ale także przygotować dokumenty o dofinansowanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i naszych partnerów biznesowych postanowiliśmy zorganizować szereg darmowych szkoleń z zakresu wypełniania wniosków o dofinansowanie na termomodernizację domu. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród dealerów obecnych na targach mówi Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.

Eko-Okna zdominowały poznańskie targi

Eko-Okna zdominowały poznańskie targi

© Eko-Okna

Tegoroczne Targi BUDMA były wyjątkowe także z powodu obchodzonego jubileuszu 25-lecie powstania Eko-Okien. Z tej okazji nie zabrakło balonowych girland i specjalnej ścianki urodzinowej, która była elementem dekoracyjnym wielu zdjęć. Od organizatorów targów otrzymaliśmy także specjalną statuetkę z gratulacjami i życzeniami dalszego rozwoju. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, za każdą rozmowę i liczne słowa uznania.

Więcej informacji na stronie firmy EKO-OKNA S.A. w portalu A&B.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE