EKO-OKNA S.A.

Eko-Okna – od ponad 25 lat wybierane przez inwestorów w domu i w biznesie
Wieloletnie doświadczenie w produkcji, rozwoju firmy, reagowanie na potrzeby Klientów oraz nieustanny rozwój sprawiły, że zostaliśmy docenieni tytułem europejskiego lidera produkcji stolarki. Ponadto jesteśmy jednym z największych producentów okien PVC i pracodawcą w Polsce.

Najnowocześniejszy park maszynowy
Istotą produkcji stolarki otworowej oferowanej przez Eko-Okna S.A. jest zespół wykwalifikowanych pracowników oraz zaawansowane technologicznie wyposażenie parku maszynowego. Dzięki takiemu połączeniu produkujemy produkty wysokiej jakości z wieloletnią gwarancją.

Firma odpowiedzialna społecznie
Firma Eko-Okna S.A. aktywnie działa na rzecz odpowiedzialności społecznej. Nasza firma angażuje się w działalność charytatywną, dzięki Fundacji Nasze Dzieci – Edukacja, Zdrowie, Wiara. Celem fundacji jest finansowe wsparcie dzieci, osób prywatnych w trudnej sytuacji życiowej. Fundacja pomaga również instytucjom państwowym (szkołom, hospicjom, szpitalom) oraz organizacjom pozarządowym.

Wiedza i doświadczenie
Wykwalifikowana kadra specjalistów i wysokiej klasy park maszynowy, sprawiają, że nasze produkty cechuje doskonała jakość oraz precyzyjne wykończenie. Doświadczenie zdobywamy od 1998 roku.

Partnerstwo
Nasi Partnerzy Handlowi mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy. Oferujemy nie tylko pomoc specjalistów z działu sprzedaży, ale także wsparcie technologiczne czy marketingowe. Nasi Klienci są obsługiwani w swoim języku ojczystym.

Kompletna oferta
Stworzyliśmy kompletną ofertę stolarki, tak aby Klient u jednego producenta kupił wszystko, czego potrzeba mu do ukończenia inwestycji. To oszczędność – zarówno czasu, jak i pieniędzy. Oferujemy stolarkę z PVC, aluminium, stali i drewna.

Niezawodność
Starannie dobrane komponenty oraz technologie, z których korzystamy, są gwarancją trwałości oraz wyjątkowej żywotności produktu.

Szybkie terminy
Zamówienia na stolarkę PVC realizujemy w ciągu 7 dni. Produkcja stolarki aluminiowej zajmuje nam 14 dni, natomiast zamówienia na stolarkę drewnianą realizujemy w 30 dni. Dzięki własnej flocie samochodów ciężarowych transport realizujemy równie szybko.

Współpraca z uznanymi dostawcami
Współpracujemy z globalnymi producentami i dostawcami. Komponenty, których używamy w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami w parku maszynowym to gwarancja jakości, którą oferujemy.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE