PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Europejski producent tapet obiektowych

30 września '19


Muraspec to wiodący producent winylowych tapet obiektowych, tapet tekstylnych, jedwabnych, zamszowych, wielkoformatowych nadruków na tapetach oraz paneli 3D, materiałów scenograficznych i systemów akustycznych.

Blisko 160 lat brytyjskiej tradycji, tysiące zrealizowanych inwestycji na świecie, ponad 20 lat obecności na polskim rynku. Tradycja, wiedza, doświadczenie i profesjonalne doradztwo.

• WINYLOWE TAPETY Muraspec

To znakomita propozycja do wnętrz prywatnych oraz kontraktowych (hotele, biura, restauracje). Parametry techniczne, w tym m.in. odporność na ogień, promienie UV, antybakteryjność, zmywalna i szorowalna powierzchnia są gwarancją długiej żywotności okładziny oraz satysfakcji klientów. W gamie nowości tapet z linii Fardis do dyspozycji klientów jest blisko 20 propozycji, wśród których są m.in. modne i poszukiwane przez projektantów wzory geometryczne oraz motywy art deco – lekkie finezyjne grafiki z dominantą koloru. Wielbicieli optycznych złudzeń zachwyci baza przestrzennych wzorów 3D. Kubiki, labirynty i inne abstrakcje wciągają patrzącego w świat głębi i przenikających się kolorów. Inne inspiracje w gamie nowych tapet Fardis to m.in. wzór lamparcich cętek oraz połyskliwe złote motywy glamour, które dodadzą każdemu wnętrzu odrobinę blichtru.

• WALLMOTION

Wielkoformatowe nadruki cyfrowe tworzone na podkładzie z tapet Muraspec. W przeciwieństwie do zwykłych fototapet nadruki Wallmotion zachwycają autentycznością powierzchni (kolor i faktura naśladują rzeczywisty materiał). Do każdego nadruku najpierw dopasowuje się podkład, którego struktura przypomina powierzchnię danej okładziny, tak więc beton będzie szorstki, rdza chropowata, a kamień gładki. Do wyboru jest aż 11 różnych struktur powierzchni, m.in. płótno, piasek, tynk, beton, kora, blacha, złoto, srebro, miedź. Do wyboru są gotowe wzory lub obrazy przygotowywane według indywidualnych projektów.

• PANELE AKUSTYCZNE

To funkcjonalna i estetyczna propozycja do przestrzeni wymagających wyciszenia (biura, sale konferencyjne, kina itp.). To również doskonałe rozwiązanie do obiektów hotelarskich, zapewniające gościom wysoki komfort akustyczny zarówno w pokojach, jak i przestrzeniach wspólnych. Panele ze sztucznego filcu (100% PET) dostępne są w atrakcyjnej gamie kolorystycznej oraz różnorodnej postaci (płaskie panele, moduły 3D, ażurowe ścianki). Montowane na ścianach lub na sufitach charakteryzują się wysoką skutecznością, jednocześnie stanowiąc interesujący element wykończenia wnętrza. W ofercie Muraspec także filc 100% wełna, naturalny ekologiczny materiał akustyczny.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE