Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Perfect Imperfection - kolekcja tapet i obrazów akustycznych Muraspec

31 maja '24

„Perfect Imperfection”, to kolekcja grafik stworzonych przez Dagmarę Jakubczak i przełożona na wzory tapet Muraspec oraz obrazy akustyczne Fovere. Wielowymiarowe estetycznie motywy dekoracyjne, inspirowane naskalnymi rysunkami, łączą współczesną sztukę muralu z prymitywną ekspresją.

obraz akustyczny

obraz akustyczny

© Muraspec

Perfect Imprefection na tapetach

Dynamiczne motywy, kreślone nieidealnymi liniami i wydrukowane na surowej winylowej bazie o fakturze betonu, to przekaz autentyczny w swoim wyrazie. Estetycznie sięgający do sztuki prymitywnej (naskalne rysunki) oraz street artu (murale), umiejętnie łączy współczesną sztukę z ekspresją przeszłości.

Wzory zaprojektowane przez Dagmarę Jakubczak osadzone są w społeczności (rodzinie, grupie społecznej), związane z prowadzonymi w niej aktywnościami (taniec, gra w piłkę) i  bezpośrednio odnoszące się do natury: pór roku, krajobrazów. Dodatkowo w przypadku tapet, postacie multiplikowane w lustrzanym odbiciu, tworzą optyczne iluzje, pełne dynamizmu i emocji.
W kolekcji tapet "Perfect Imperfection" obecnych jest 5 wzorów odwołujących się do pór roku oraz grafika Players prezentująca dynamikę współdziałania.
Wszystkie tapety drukowane są na zamówienie. Można je obejrzeć tutaj.

tapeta

tapeta

© Muraspec

Perfect Imprefection w akustyce

Akustyczne obrazy „Perfect Imperfection” zatrzymują rytm i działanie w statycznych kadrach. Rozpalanie ognia, gra w piłkę, taniec, wręczanie kwiatów – te proste i szczere historie z codzienności opowiedziane przez Dagmarę Jakubczak językiem sztuki, zachwycają współczesnego odbiorcę.
Obrazy o wymiarach 90x 60 cm drukowane są na filcu akustycznym Fovere o grubości 12 mm (inne wymiary na zamówienie).
W kolekcji dostępnych jest 13 unikatowych, abstrakcyjnych grafik, które można zastosować w każdym wnętrzu domu i biura, do dekoracji przestrzeni i poprawy komfortu akustycznego.

Akustyczne obrazy do zobaczenia na stronie internetowej Fovere.

obrazy akustyczne

obrazy akustyczne

© Muraspec

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
INSPIRACJE