PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

FAKRO INNOVIEW – ekskluzywna linia fasadowej stolarki drewniano-aluminiowej

01 maja '21


Ekskluzywna stolarka fasadowa FAKRO INNOVIEW
Z cyklu „Trendy okienno-drzwiowe 2021”


Mieszkanie, dom, biuro — budynki je mieszczące powinny być nie tylko funkcjonalne, ale równie ważna jest ich estetyczna forma oraz trwałość zastosowanych produktów i materiałów. Już na etapie projektowania warto skupić się zatem na elementach wykończeniowych, które pozwolą nam osiągnąć oczekiwany efekt zarówno pod względem użytkowym, jak i wizualnym.

Pomóc mogą w tym rozwiązania systemowe pozwalające na doprowadzenie budynku do stanu zamkniętego z wykorzystaniem produktów jednego producenta przy zachowaniu jednej, spójnej linii kompozycyjnej. Kierując się takimi założeniami warto zwrócić uwagę na rozwiązanie FAKRO INNOVIEW — ekskluzywnej z punktu widzenia jakości, estetyki i trwałości linii drewniano‑aluminiowej stolarki fasadowej. Połączenie szlachetnego drewna i estetycznego, lekkiego, ale wytrzymałego aluminium daje efekt w postaci stolarki najwyższej próby.

Okna FAKRO INNOVIEW – mariaż natury i technologii

Bez dwóch zdań drewno to materiał ponadczasowy, a wykonane z niego produkty, odpowiednio zabezpieczone, posłużą bez utraty swojej pierwotnej jakości przez dziesięciolecia. Profile okien, wykonane z drewna tworzą klasyczny, naturalny i ciepły klimat wnętrz. Okna FAKRO INNOVIEW są z zewnątrz skutecznie chronione przez aluminiową okładzinę, która stanowi solidne i stylowe wykończenie produktu. Profile drewniane i aluminiowe dostępne są w wielu kolorach, co pozwala na nadanie każdemu pionowemu przeszkleniu indywidualnego charakteru.

VMZ INNOVIEW — markizy do okien fasadowych

Uzupełnieniem systemu okien linii INNOVIEW są markizy VMZ. To bardzo praktyczne rozwiązanie, zapewniające użytkownikom ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem wnętrz w czasie upałów. Co ważne, gwarantują jednocześnie dopływ naturalnego światła do pomieszczenia. Dodatkowo, w wersjach Z-WaveSolar, dzięki bocznym prowadnicom, w pełni opuszczone markizy pełnią funkcję moskitiery.

Drzwi wejściowe INNOVIEW © FAKRO

Drzwi wejściowe INNOVIEW

© FAKRO

Drzwi wejściowe INNOVIEW

Jednym z filarów sprzedażowych gamy INNOVIEW LINE są wysokiej klasy drzwi wejściowe. Ich solidna, drewniano‑aluminiowa konstrukcja zapewnia wysoką termoizolacyjność oraz trwałość na wiele lat. Antywłamaniowe rozwiązania zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a możliwość wyposażenia drzwi w czytnik linii papilarnych oraz w specjalny zamek do zdalnego sterowania Z‑Wave zwiększa praktyczność produktu, oraz wygodę użytkowania.

Drzwi tarasowe HST Sky © FAKRO        Drzwi tarasowe HST Sky © FAKRO

Drzwi tarasowe HST Sky

© FAKRO

Drzwi tarasowe INNOVIEW HST Sky

Cieszące się bardzo dużą atencją drzwi tarasowe HST Sky są, można powiedzieć, flagowym produktem marki FAKRO. W tym rozwiązaniu pakiet szybowy drzwi tarasowych w części nieotwieranej osadzony jest bezpośrednio w progu i ościeżnicy, zwiększając znacząco powierzchnię przeszklenia i ilość światła wpadającego do wnętrza pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągamy efekt przenikania się wnętrza z przestrzenią tarasu/ogrodu, co w charakterystyczny sposób otwiera z jednej strony kubaturę mieszkalną, ale przy poczuciu zachowania kontroli nad bezpieczną strefą wnętrza.

Brama garażowa INNOVIEW © FAKRO

Brama garażowa INNOVIEW

© FAKRO

Bramy garażowe INNOVIEW LINE

Bramy garażowe FAKRO INNOVIEW LINE, podobnie jak cała seria produktów firmy, może poszczycić się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość produktu na lata oraz bezpieczeństwo, zarówno użytkowania, jak i antywłamaniowe. Estetyka ich wykonania, szeroka oferta modeli, od klasycznych po nowoczesne, oraz kolorów dodatków i automatyki pozwalają dopasować bramę do indywidualnych preferencji klientów. Systemy bezpieczeństwa i systemy antywłamaniowe zapewniają spokój o mienie i ochronę domowników.

Fakro INNOVIEW

Bądź SMART, wybierz FAKRO INNOVIEW

Produkty FAKRO INNOVIEWFAKRO INNOVIEW LINE stanowią doskonałe wykończenie domu. Ich wyjątkowa estetyka sprawi, że budynek będzie prezentował się bardzo atrakcyjnie. Natomiast funkcjonalność, bezpieczeństwo i trwałość produktów zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że rozwiązania INNOVIEW przy zachowaniu doskonałych parametrów technicznych są w pełni kompatybilne z inteligentnym systemem zarządzania domem FAKRO smartHome, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność i konkurencyjność na rynku systemów domów inteligentnych.

 

Więcej informacji na stronie firmy FAKRO Sp. z o.o w portalu A&B.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE