PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Mała architektura – wybierz innowacyjne rozwiązania FULCO dla smart city

06 grudnia '23

O nas

Jesteśmy czołowym polskim producentem elementów małej architektury oraz innowacyjnych rozwiązań smart city. Rozpowszechniamy dobre praktyki w kształtowaniu architektury krajobrazu. W tym zakresie wspieramy projektantów i inwestorów w poszukiwaniu modelowych rozwiązań.

Sopot – Plac Przyjaciół Sopotu

Sopot – Plac Przyjaciół Sopotu

© FULCO

Doradzamy na etapie przygotowania projektu zagospodarowania terenu, a także w trakcie jego realizacji. Nasi specjaliści dobiorą elementy małej architektury, ich rozmieszczenie oraz materiały, z których zostaną wykonane.

Zestaw piknikowy Bevel

Zestaw piknikowy Bevel

© FULCO

Przestrzeń publiczna

Zajmujemy się elementami małej architektury na każdym etapie. Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy nasze produkty, aby w jak największym stopniu spełniały wymogi miejskiego życia. Ponadto fachowo doradzamy na każdym etapie współpracy i gwarantujemy najwyższą jakość usług wraz ze specjalistyczną obsługą naszego zespołu. Doradzamy klientom w zakresie doboru produktów, materiałów i kolorów z naszej oferty.

Ruda Śląska – Osiedle Bykownia

Ruda Śląska – Osiedle Bykownia

© FULCO

Chętnie współpracujemy z architektami wspólnie tworząc niepowtarzalną oraz jakościową przestrzeń miejską. Tworzymy autorskie kolekcje mebli miejskich i projektujemy wzory własnych produktów – również na zamówienie klientów. Nasz zespół inżynierów opracowuje najlepsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają trwałość w okresie eksploatacji. Wszystkie meble powstają w Polsce z wykorzystaniem przede wszystkim materiałów od polskich dostawców.

Sosnowiec – Dworzec PKP

Sosnowiec – Dworzec PKP

© FULCO

Produkty

W związku z ciągłym rozwojem firmy stale poszerzamy naszą ofertę produktową, wprowadzamy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania produkcyjne, aby tworzyć przyjazną i bezpieczną przestrzeń publiczną.

Ławka Wave

Ławka Wave

© FULCO

W naszej ofercie znajdują się ławki, kosze, stojaki rowerowe, donice, leżanki, zestawy piknikowe oraz obiekty służące rekreacji. Oferujemy również produkty smart takie jak nowoczesne wiaty przystankowe wyposażone w infokioski, ładowarki indukcyjne, oświetlenie LED oraz ekologiczny system zasilania oparty o fotowoltaikę. W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty, mając na uwadze zarówno ponadczasowy design oraz ekologię. W naszej strefie architekta znajdują się wszystkie nasze produkty z możliwością pobrania i zaimplementowania ich w projekcie.

Fortepian Cadenza

Fortepian Cadenza

© FULCO

Całoroczny zewnętrzny fortepian Cadenza

Naszą misją jest udoskonalanie przestrzeni publicznej nie tylko tradycyjnymi rozwiązaniami. W trakcie trwającej od ponad 4 lat współpracy z innowacyjną marką Cadenza jesteśmy aktualnie jedynym partnerem i producentem całorocznych fortepianów zewnętrznych. To wyjątkowe rozwiązanie trafiło już do wielu polskich i zagranicznych miast. Wszędzie, gdzie się znajdują inspirują i łączą ludzi. Instrument wykonany jest z betonu architektonicznego i stali nierdzewnej, przez co jest odporny na warunki atmosferyczne i użytkowanie w przestrzeni publicznej. Fortepian to nie tylko instrument, ale także rozwiązanie typu IoT, które umożliwia zdalne zarządzanie jego pracą.

Świerklaniec – Centrum Przesiadkowe

Świerklaniec – Centrum Przesiadkowe

© FULCO

 

Więcej informacji na stronie firmy FULCO SYSTEM Sp. z o.o w portalu PdA

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE