okno zamknie się za 5

Konstrukcje stalowe dla budownictwa

computer zapisz w ulubionych

Konstrukcje stalowe dla budownictwa

02 października '19
RAPMET Sp. z o.o.

RAPMET Sp. z o.o.

ul. Lutycka 25

57-300 Kłodzko

tel: 748674065

PRODUCENT POMOSTÓW, SCHODÓW I BALUSTRAD

RAPMET Sp. z o.o. posiada ponad czterdziestoletnią tradycję wytwarzania różnorodnych konstrukcji stalowych dla potrzeb budownictwa i obecnie jest liczącym się dostawcą tego typu produktów na rynek polski oraz na rynki krajów europejskich. Spółka uzyskała certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji zgodnie z EN 1090-1, uprawniający do wykonywania stalowych elementów nośnych oraz ich zestawów do klasy EXC2 według EN 1090-2.

Kraty pomostowe zgrzewane i wciskane

Kraty zgrzewane wytwarzane są z płaskowników nośnych i żłobionych prętów poprzecznych. Kraty wciskane wykonywane są metodą wprasowywania specjalnie wyciętych płaskowników nośnych w ułożone prostopadle płaskowniki poprzeczne.
Materiały konstrukcyjne: stal S235, S355, 1.4301, 1.4404, 1.4541, korten i inne. Zabezpieczane antykorozyjnie krat ze stali zwykłej przez cynkowanie ogniowe wg EN ISO 1461. Wykończenie powierzchni krat nierdzewnych i kwasoodpornych przez trawienie i pasywowanie.

Specjalnością RAPMET Sp. z o.o. są kraty pomostowe:

  • nierdzewne i kwasoodporne – ze stali 1.4301 (304) i 1.4404 (316L) wg DIN 24537;
  • kortenowe – ze stali odpornej na korozję atmosferyczną;
  • ciężkie (heavy duty) – przenoszące duże obciążenia;
  • kartonowe – przenoszące obciążenia o zmiennych kierunkach;
  • seratowane (nacinane) – antypoślizgowe dzięki wycięciom w płaskownikach nośnych;
  • offshorowe – seratowane z wspawanymi prętami pomiędzy płaskownikami nośnymi;

Pomosty

Pomosty komunikacyjne i robocze o konstrukcji stalowej z nawierzchnią z krat pomostowych wykonanych z materiału i w technologii odpowiadającej warunkom eksploatacyjnym.

Schody

Schody proste, zabiegowe i spiralne ze stopniami z kraty pomostowej zgrzewanej lub wciskanej wg normy DIN 24531, także w wersji seratowanej, z zastosowaniem czołowego profilu antypoślizgowego.

Balustrady

Balustrady przemysłowe, balustrady zabezpieczające dzieci oraz inne o indywidualnych rozwiązaniach zewnętrzne i wewnętrzne z profili kształtowych, profili zamkniętych i prętów. Zabezpieczenie antykorozyjne przez cynkowane ogniowe; wykończenie przez powlekanie proszkowe.

Inne

Detale na podstawie indywidualnych rozwiązań architektonicznych, takie jak: osłony elewacyjne z krat, odbojnice narożne, słupki ochronne, stojaki na rowery, gabiony i inne wyroby ze stali.

inne w kategorii "PRODUKTY"

ALUPROF

Fasady wieżowców wykonane ze szkła i aluminium już na dobre wpisały się w krajobraz polskich miast. Jednym z wiodących [...]

FUNDERMAX POLSKA

Stosując płyty Max Exterior dodajecie swoim obiektom jeszcze więcej charakteru. Obojętnie czy mocne kolory grupy neon, [...]

SAINT_GOBAIN Building Glass Polska

Najnowszy raport Glass For Europe pt. „Potencjalny wpływ szkła na oszczędność energii i redukcję emisji CO₂” nie [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany