PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Premium & Luxury Ventilated Facade Systems

27 listopada '22

PREMIUM & LUXURY VENTILATED FACADE SYSTEMS
Jesteśmy firmą zbudowaną przez inżynierów o doświadczeniu powyżej 25 lat specjalizująca się w elewacjach wentylowanych. Współtworzyliśmy systemy mocujące do okładzin razem z Erwinem Steinerem z firmy Eurofox.

Oferta materiałowa:

SWISSPEARL Panele Włókno – Cementowe – Naturalnie Dojrzewające – Sezonowane

Swisspearl Group AG, jest wiodącym europejskim producentem wysokiej jakości włókno-cementu. Na całym świecie innowacyjne produkty i usługi Swisspearl tworzą zrównoważone, estetyczne przestrzenie mieszkalne. Lider innowacji i technologii w branży.

Grubość: 8/12 mm. Wymiary użytkowe max: 3050 x 1250 mm. Kolekcje: CARAT, GRAVIAL, VINTAGO, VINTAGO-REFLEX, AVERA, REFLEX, NOBILIS, TERRA, PLANEA, ZENOR.

Swisspearl kolekcja TERRA

Swisspearl kolekcja TERRA

© KUPIS

COVERLAM Spieki Ceramiczne

Coverlam to marka należąca do Grespanii, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją produktów innowacyjnych pod względem właściwości i wzornictwa. Ciągłe inwestycje i nieprzerwane wdrażanie najnowszych rozwiązań produkcyjnych i projektowych, a także dbałość o środowisko naturalne umocniły pozycję firmy w ciągu ostatnich 45 lat jako światowego lidera na rynku.

Grubość: 3,5/5,6 mm. Wymiary użytkowe: 1000x3000 / 1200x3600 mm. Kolekcje: Monokolor, Concrete, Titan, Lava, Wood.

Swissperl kolekcja GRAVIAL

Swissperl kolekcja GRAVIAL

© KUPIS

ULMA ARCHITECTURAL – STONEO – Kamień Techniczny

ULMA Group jest częścią MONDRAGON, największą na świecie grupą spółdzielczą. STONEO firmy ULMA to materiał, który zapewnia te same doznania co kamień naturalny. Z jego cechami, kolorami i fakturami, jego solidnością i pięknem, a także siłą i ekskluzywnością. To absolutnie naturalny techniczny kamień nowej generacji o wielu twarzach. Jednym słowem jego esencją i rzeźbą.

Grubość: 14 mm. Wymiar użytkowy max: 900x1800 mm.

Swisspearl kolekcja AVERA

Swisspearl kolekcja AVERA

© KUPIS

BEMO Metal Roof & Facades

BEMO to globalna marka złożona z kilku silnych, niezależnych firm. Dzięki oddziałom i partnerom w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie i Singapurze jest reprezentowana na całym świecie w siedmiu zakładach produkcyjnych i licznych mobilnych liniach produkcyjnych.

Formaty max: długość 8000 mm, trapez, fala, rąbek, panel. Materiał: stal, aluminium, tytan-cynk, miedź, kompozyt.

Swisspearl kolekcja CARAT

Swisspearl kolekcja CARAT

© KUPIS

KRION Solid Surface

Kompozyt Solid Surface najnowszej generacji, wyprodukowanym przez SYSTEMPOOL, firmę należącą do Porcelanosa Grupo. KRION™, wyjątkowe właściwości: brak porów, antybakteryjność bez zastosowania żadnych dodatków, twardość, odporność, trwałość, łatwość naprawy, minimalna potrzeba konserwacji i łatwość czyszczenia jest doskonałą bazą do tworzenia wyjątkowych elewacji.

Grubość: 12 mm. Max format pojedynczego panelu: 16 m².

 

Więcej informacji na stronie firmy KUPIS ELEWACJE Sp. z o.o. w portalu PdA.

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
LS Dark — żaluzje zaciemniające
INSPIRACJE