okno zamknie się za 5

Media porty nie tylko do biura

computer zapisz w ulubionych

Media porty nie tylko do biura

28 października '19
FIRMA GRYC TOMASZ GRYC

FIRMA GRYC TOMASZ GRYC

ul. Chełmżyńska 180E/220

04-464 Warszawa

Wyłączny dystrybutor media portów firmy OE Electrics

Firma Gryc to dystrybutor wielu uznanych marek z zakresu akcesoriów i sprzętów biurowych. Kluczowymi produktami są mediaporty oraz elektroniczne zamki szyfrowe, uchwyty do monitorów i komputerów, osprzęt do prowadzenia pionowego i poziomego okablowania, stelaże biurek z elektryczną regulacją wysokości blatu.

OE Electrics to natomiast eksperci w projektowaniu i produkcji rozwiązań w zakresie zasilania i dystrybucji danych. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez OE Electrics przyczyniają się do sukcesu każdego projektu. Produkty te można spotkać w biurach, kawiarniach, hotelach, szpitalach, lotniskach, centrach sportowych i handlowych, w przestrzeniach prywatnych, oraz w wielu innych miejscach.

Połączenie aktywności Firmy Gryc wraz z potencjałem projektowo-produkcyjnym OE Electrics daje Państwu dostęp do różnorodnych możliwości w zakresie zasilania i dystrybucji danych. Różnorodność systemów gniazd oraz bogactwo konfiguracji pozwalają na dopasowanie ich do potrzeby każdego użytkownika. Mediaporty zapewniają łatwe korzystanie z wszelkiego rodzaju urządzeń, zapewniając przy tym porządek w ich okablowaniu podczas spotkań biznesowych oraz codziennych obowiązków zawodowych.

Kluczowe zalety mediaportów OE Electrics to:

  • wysoka jakość wykonania;
  • nowoczesne i ergonomiczne wzornictwo;
  • szerokie zastosowanie;
  • bogata i różnorodna oferta modeli;
  • dowolność konfiguracji przyłączy i wtyczek;
  • mnogość przyłączy dla różnego rodzaju urządzeń multimedialnych;
  • estetyczne miejsce pracy;
  • spełnienie obowiązujących norm jakości i bezpieczeństwa.

Powierzchnie biurowe to naturalne środowisko dla wszelkiego rodzaju mediaportów. W wielu miejscach zapotrzebowanie na gniazdo biurkowe jest duże. Spora ilość odbiorników prądu oznacza, że w jednym pomieszczeniu możemy mieć do czynienia z ogromnym skupiskiem kabli, nad którymi trzeba zapanować. Mediaporty pozwalają na opanowanie tego problemu, uporządkowanie przyłączeń poszczególnych odbiorników, a przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo ich użytkowania. Dobrze dobrany mediaport zapewnia nie tylko lepszą organizację miejsca pracy, czy wspominane już bezpieczeństwo, ale też pozytywnie wpływa na estetykę biura.

Profesjonalne mediaporty to nie tylko dobrze zaprojektowane i wykonane gniazda elektryczne. W ich skład wchodzą często gniazda USB oraz różne gniazda do transmisji danych. Istotnym czynnikiem wpływającym na funkcjonalność mediaportów są gniazda sieciowe dostosowane do standardów różnych krajów.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na naszej dedykowanej stronie mediaportom www.mediaporty24.pl

inne w tej kategorii

Nowy budynek z wykorzystaniem systemów Aluprof

Dobiegły końca prace związane z rekonstrukcją i budową jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Poznania. Słynne [...]

KFA ARMATURA

Czarny pasuje do wszystkiego, ciemne kolory pomniejszają optycznie wnętrza, czarny jest ponury i przygnębiający, czerń [...]

MS więcej niż OKNA

Żaluzje fasadowe mSun+ zostały zaprojektowane dla zapewnienia odpowiedniego poziomu nasłonecznienia we wnętrzach, [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany