PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Media porty nie tylko do biura

28 października '19

Wyłączny dystrybutor media portów firmy OE Electrics

Firma Gryc to dystrybutor wielu uznanych marek z zakresu akcesoriów i sprzętów biurowych. Kluczowymi produktami są mediaporty oraz elektroniczne zamki szyfrowe, uchwyty do monitorów i komputerów, osprzęt do prowadzenia pionowego i poziomego okablowania, stelaże biurek z elektryczną regulacją wysokości blatu.

OE Electrics to natomiast eksperci w projektowaniu i produkcji rozwiązań w zakresie zasilania i dystrybucji danych. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez OE Electrics przyczyniają się do sukcesu każdego projektu. Produkty te można spotkać w biurach, kawiarniach, hotelach, szpitalach, lotniskach, centrach sportowych i handlowych, w przestrzeniach prywatnych, oraz w wielu innych miejscach.

Połączenie aktywności Firmy Gryc wraz z potencjałem projektowo-produkcyjnym OE Electrics daje Państwu dostęp do różnorodnych możliwości w zakresie zasilania i dystrybucji danych. Różnorodność systemów gniazd oraz bogactwo konfiguracji pozwalają na dopasowanie ich do potrzeby każdego użytkownika. Mediaporty zapewniają łatwe korzystanie z wszelkiego rodzaju urządzeń, zapewniając przy tym porządek w ich okablowaniu podczas spotkań biznesowych oraz codziennych obowiązków zawodowych.

Kluczowe zalety mediaportów OE Electrics to:

  • wysoka jakość wykonania;
  • nowoczesne i ergonomiczne wzornictwo;
  • szerokie zastosowanie;
  • bogata i różnorodna oferta modeli;
  • dowolność konfiguracji przyłączy i wtyczek;
  • mnogość przyłączy dla różnego rodzaju urządzeń multimedialnych;
  • estetyczne miejsce pracy;
  • spełnienie obowiązujących norm jakości i bezpieczeństwa.

Powierzchnie biurowe to naturalne środowisko dla wszelkiego rodzaju mediaportów. W wielu miejscach zapotrzebowanie na gniazdo biurkowe jest duże. Spora ilość odbiorników prądu oznacza, że w jednym pomieszczeniu możemy mieć do czynienia z ogromnym skupiskiem kabli, nad którymi trzeba zapanować. Mediaporty pozwalają na opanowanie tego problemu, uporządkowanie przyłączeń poszczególnych odbiorników, a przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo ich użytkowania. Dobrze dobrany mediaport zapewnia nie tylko lepszą organizację miejsca pracy, czy wspominane już bezpieczeństwo, ale też pozytywnie wpływa na estetykę biura.

Profesjonalne mediaporty to nie tylko dobrze zaprojektowane i wykonane gniazda elektryczne. W ich skład wchodzą często gniazda USB oraz różne gniazda do transmisji danych. Istotnym czynnikiem wpływającym na funkcjonalność mediaportów są gniazda sieciowe dostosowane do standardów różnych krajów.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na naszej dedykowanej stronie mediaportom www.mediaporty24.pl

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE