PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Wyposażenie łazienek, środki czystości, sprzęt do sprzątania

27 listopada '22

Od ponad 30 lat jesteśmy liderem rynku wyposażenia łazienek w tysiącach firm i instytucji użyteczności publicznej oraz producentem i dystrybutorem środków czystości, urządzeń sanitarnych, materiałów eksploatacyjnych i sprzętu do sprzątania.

Zwracamy szczególną uwagę na bardzo dobrą współpracę z licznymi biurami i pracowniami architektonicznymi. Gotowi jesteśmy na współpracę już na etapie projektowym, a także podczas budowy oraz przy pracach wykończeniowych. Na życzenie staramy się dostosować produkowane przez nas urządzenia ze stali nierdzewnej do indywidualnych, niestandardowych potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Merida Unique Line

Merida Unique Line

© MERIDA

Wyposażenie ze stali nierdzewnej

Produkujemy wyposażenie ze stali nierdzewnej (także Merida Stella Coloured Family), akcesoria łazienkowe,mydła w płynie, ręczniki papierowe, papier toaletowy. Dostarczamy dozowniki do mydła, pojemniki do ręczników papierowych i papieru toaletowego, linie profesjonalnych środków chemicznych, suszarki do rąk i włosów, zestawy do sprzątania, lustra, kosze, worki na odpady itp. Do grona 200 000 naszych klientów należą firmy sprzątające, stacje benzynowe, restauracje, hotele, centra handlowe, urzędy, szkoły, szpitale, gabinety, zakłady produkcyjne, instytucje oraz wiele innych. Ciągłość dostaw gwarantują własne zakłady produkcyjne, nowoczesne centrum logistyczne, flota samochodów dostawczych.

Merida Stella Black Line

Merida Stella Black Line

© MERIDAProfesjonalną obsługę zapewnia 500 pracowników w 31 oddziałach spółki. Idealne dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów gwarantuje zespół 100 specjalistów ds. handlowych. Doświadczeni przedstawiciele firmy w każdym oddziale oferują pomoc techniczną i handlową, służą pomocą w doborze odpowiednich urządzeń i materiałów eksploatacyjnych.

Merida Stella Coloured Family

Merida Stella Coloured Family

© MERIDA

Osoby do kontaktu:

Na życzenie klientów spółka przygotowuje kompleksowe plany utrzymania higieny, zapewnia również profesjonalne szkolenia z technik i technologii utrzymania czystości.

Każdego roku Merida obecna jest na wielu imprezach targowych w kraju i za granicą, prezentując na nich swoją stale poszerzaną ofertę i liczne promocje.

Pragniemy zapewnić wszystkim klientom najwyższy poziom zadowolenia, dostarczając sprawdzone produkty i usługi na światowym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

 

Więcej informacji na stronie firmy Merida Sp. z o.o. w portalu PdA.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE