Merida Sp. z o.o.

Merida

Merida to polski dostawca akcesoriów łazienkowych, które są potrzebne do utrzymania sanitariatów w czystości. W swoim asortymencie firma ma szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających mycie oraz dezynfekcję wszystkich powierzchni. Swoją ofertę producent adresuje do klientów indywidualnych oraz osób zarządzających obiektami użyteczności publicznej – hotelami, szkołami, szpitalami.

Produkty marki Merida

Asortyment marki Merida to przede wszystkim akcesoria do sprzątania, wśród nich mopy z wiadrami, szczotki, wózki i stelaże, kosze. Prodocent oferuje też szereg środków chemicznych do czyszczenia oraz dezynfekowania przestrzeni, w tym nasączone ściereczki, powłoki polimerowe czy preparaty do prania wykładzin. Dba też o bezpieczeństwo pracowników, dostarczając im środki ochrony własnej, w tym rękawice.

Stosowane technologie

Merida ma własną papiernię w Oławie, gdzie produkuje ręczniki papierowe. Sieć sprzedaży jest rozbudowana i obejmuje wiele polskich miast. Siedziba firmy wraz z centralnym magazynem mieści się we Wrocławiu. Tam znajdują się nowoczesne linie produkcyjne i dystrybucyjne.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE