PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Okucia i akcesoria do szkła hartowanego

30 września '19


CDA Polska to producent i dystrybutor okuć oraz akcesoriów do szkła hartowanego. Oferowane przez firmę produkty stanowią kompleksowe oraz dopełniające się rozwiązania, umożliwiające wykonanie różnych rodzajów przeszkleń stosowanych w kabinach prysznicowych, ścianach działowych, systemach przesuwnych i składano-przesuwnych typu SLF, balustradach, zadaszeniach oraz wiatach, elewacjach czy drzwiach całoszklanych.

Firma CDA Polska jest obecna na rynku od ponad piętnastu lat, dostarczając mocowania nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą, w tym między innymi we Włoszech, w Niemczech, Czechach oraz Norwegii. Wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z polskimi oraz unijnymi przepisami i posiadają odpowiednie oznaczenie w postaci znaku budowlanego B lub CE.

Firma prowadzi również portal www.oszkle.pl skierowany do wykonawców, szklarzy, architektów oraz projektantów. W 2019 roku uruchomiony zostanie nagrodzony Złotym Medalem MTP autorski program Visualiser, usprawniający procesy związane z wymiarowaniem, projektowaniem i zamawianiem produktu.

Co roku w ofercie CDA Polska pojawia się wiele nowych rozwiązań. Jednym z nich są szprosy Victoria serii LINEA NERA, z pomocą których w biurach lub mieszkaniach wykonamy efektowne ścianki działowe. Szprosy wyróżnia wysoka jakość wykonania, natomiast dzięki łącznikom krzyżowym ich montaż jest niezwykle prosty i wygodny.

Pozostając w stylistyce nowoczesnej i eleganckiej czerni, do oferty CDA Polska wprowadzono również serię LINEA NERA DOCCIA – okucia łazienkowe umożliwiające stworzenie łazienki w oparciu o niepowtarzalny design.

Kolejna nowość to balustrada samonośna Enna – zastosowane w niej wyjątkowe rozwiązanie klinowania umożliwia montaż bez poręczy oraz regulację pionu szyby, dzięki czemu wszystkie tafle szklanej balustrady ułożone są zawsze w linii prostej, a brak poręczy pozwala na zachowanie pożądanego efektu bezramowości.

W ofercie firmy CDA Polska pojawiło się jeszcze wiele innych rozwiązań, w tym między innymi nowe profile ościeżnicowe Nuova Palermo, zamykacze Bergamo oraz Firenze Frenum czy aluminiowe, uszczelniające profile magnetyczne do kabin prysznicowych.

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
LS Dark — żaluzje zaciemniające

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
INSPIRACJE