PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

EasyClean marki Prevex – umywalkowy syfon czyszczony od góry

03 grudnia '21


Projektując, trzeba stale trzymać rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzać ofertę rynku. Od ogółu do szczegółu – warto znać dostępne, nowoczesne rozwiązania. W końcu tego oczekują od nas ci, dla których stwarzamy ich wymarzoną przestrzeń.

Rozwiązania na czasie

Oto niespodzianka dla tych, którzy myśleli, że pewne rzeczy się już nie zmienią i nas nie zaskoczą! Ot, taki syfon umywalkowy. Wystarczyło zrozumieć potrzeby użytkowników i dodać do tego myśl techniczną, by powstał EasyClean marki Prevex – syfon czyszczony od góry. 20 sekund i gotowe! Bez rozkręcania kolanek i wiecznie niedopasowanych uszczelek, za to z najwyższą higieną. Fiński patent, który zmienił oblicze syfonów na zawsze. Produkt obowiązkowy w miejscach użyteczności publicznej, szpitalach, hotelach, szkołach i w każdym domu.

Czyszczenie od góry – w 20 sekund!

Czyszczenie od góry – w 20 sekund!

© PREVEX

O poziom wyżej

Jeśli projektując wnętrze stawiamy na styl glamour – nie traćmy go z oczu nawet w detalach. Np. w dużych łazienkach, w których montowana na konsoli umywalka pełni także funkcję elementu dekoracyjnego i jest całkowicie odsłonięta, jej idealnym dopełnieniem będzie stylowy, mosiężny syfon EasyClean Premium z limitowanej serii! Dopiero z nim wszystkie elementy łazienkowej układanki znajdą się na swoich miejscach!

EasyClean Premium

EasyClean Premium

© PREVEX

Funkcjonalność w przestrzeni

Przestrzeń, którą dysponujemy, definiuje rozwiązania, które wybieramy. Nierzadko ta mała wymaga podwójnej kreatywności. Aby wykorzystać każdy dostępny centymetr pod umywalką w łazience można zastosować syfon Preloc oszczędzający miejsce. Montowany na ścianie pozwoli np. na wykorzystanie głębszych szuflad bez wycięć lub bardziej ergonomiczny układ tego, co pod umywalką. Będzie także niezastąpiony w przypadku bardzo małych szafek z umywalką stosowanych w toaletach.

Preloc oszczędzający miejsce – mistrz ergonomii!

Preloc oszczędzający miejsce – mistrz ergonomii!

© PREVEX

Oko na detal

Kolor wymaga precyzji w najmniejszych szczegółach. Bateria – klik-klak – zaślepka przelewu teraz mogą tworzyć jeden, spójny wizualnie zespół. W połysku lub macie, od czerni i bieli przez oksyd, miedź do różnych odcieni złota. Gama kolorowych wykończeń do syfonów marki Prevex otwiera pole na nowe, cieszące oko realizacje.

Teraz bateria, zaślepka i korek mogą być w jednym kolorze

Teraz bateria, zaślepka i korek mogą być w jednym kolorze

© PREVEXPod kątem funkcjonalności, stylu i koloru sprawdź także naszą ofertę syfonów i akcesoriów kuchennych www.prevex.com

 

Więcej informacji na stronie firmy PREVEX Sp. z o.o. w portalu PdA.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
AQUA – Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące
INSPIRACJE