IZOFLEX | Inesta Sp. z o.o.

Marka Izoflex to dwie nierozłączne firmy:

  • Izotechnika odpowiedzialna za produkcję systemu, składającego się z płytek oraz kleju, prężnie rozwijająca się od 1991 roku,
  • Inesta stanowiąca odrębny dział handlowy, wspierający producenta w codziennych wyzwaniach rynkowych. Inesta Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem płytek Izoflex

Izoflex niezmiennie od początku istnienia dostarcza rozwiązania elewacyjne, odpowiadające na aktualne oraz przyszłe potrzeby klientów. Marka dzieli się innowacyjnymi materiałami, by inwestorzy nie musieli więcej wybierać pomiędzy funkcjonalnością a estetyką.

Kompletny system Izoflex tworzą lekkie płytki elewacyjne oraz specjalny klej-fuga. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie z największą precyzją. W efekcie elastyczne płytki przypominają odręcznie formowaną cegłę, od której jednak różni je znacznie łatwiejszy montaż. Ich niepowtarzalność, począwszy od aspektów związanych z nadaniem powierzchni przebarwień, przetarć, refleksów i najróżniejszych detali, a skończywszy na fakturze, to dzieło ludzkich rąk. Wysokie standardy stosowane podczas wytwarzania zapewniają powtarzalność podstawowych parametrów technicznych danego rodzaju płytki.

Wynikiem połączenia tradycyjnego sposobu formatowania płytek i unikatowej technologii produkcji jest system, który odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających architektów i inwestorów. System Izoflex jest dedykowany do wykończeń elewacyjnych bądź jako dodatek ozdobny zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Od ponad 30 lat z jego wykorzystaniem powstają wyjątkowe inwestycje zgodne z obowiązującymi trendami, a także oryginalne projekty oparte na własnych pomysłach inwestorów. Wśród szerokiej gamy kolorystycznej produktów odpowiednie rozwiązanie dla siebie z pewnością znajdzie zarówno każdy miłośnik tradycyjnych wzorów, jak i sympatyk nowoczesnych aranżacji.

Fantastyczne barwienia i ciekawe wzory z oferty trafiają w gusta odbiorców na całym świecie. Poza granicami Polski system Izoflex zyskał uznanie m.in. w Czechach, Holandii, Irlandii, Słowacji, Wielkiej Brytanii, a także na Litwie i Węgrzech.

Galeria realizacji: https://izoflex.pl/realizacje/

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE