PUCZYŃSKI - mała architektura

Firma PUCZYŃSKI - mała architektura istnieje od 1978r. i jest liderem na rynku produkcji małej architektury w Polsce.
Podstawowa nasza działalność, to projektowanie i produkcja elementów małej architektury.

Wykorzystując duże doświadczenie w zakresie jakości, dbając jednocześnie o funkcjonalność i wygodę, stworzyliśmy bogaty program produkcyjny, który przedstawiamy państwu na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z długą listą referencyjną, zaopatrzoną w dokumentację fotograficzną. Kilka tysięcy realizacji, w większości dla renomowanych i wymagających klientów, to gwarancja jakości oferowanych produktów.

Nie bez znaczenia jest też przyjazny i szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ze względu na różnorodność kombinacji i mnogości oferowanych wyrobów (ponad 2000 modeli), produkujemy wyłącznie na zamówienie. Daje nam to idealne możliwości połączenia Państwa oczekiwań z naszymi możliwościami.

Indywidualny, oryginalny styl powstających w naszej firmie produktów, w połączeniu z produkcją od podstaw, daje nieograniczone możliwości kreacji nowych kolekcji czy modernizacji już istniejących.

Ponadto jesteśmy otwarci i chętni do współpracy twórczej z projektantami, w celu tworzenia indywidualnych dzieł lub zespołów małej architektury dla danego projektu.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE