PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Mała architektura w światowym formacie. 2700 modeli, 7000 realizacji!

06 grudnia '20

Nietuzinkowe i funkcjonalne przestrzenie publiczne. Światowej klasy meble miejskie Puczyński


Firma PUCZYŃSKI - mała architektura istnieje od 1978 r. i jest liderem w swojej branży na rynku Polskim. Podstawowym profilem działalność firmy jest projektowanie i produkcja elementów małej architektury, a głównym celem jest chęć dostarczania światowej klasy mebli miejskich, które przetrwają próbę czasu. Firma Puczyński może pochwalić się przeszło 7 tysiącami realizacji, w większości dla renomowanych i wymagających klientów na całym świecie. To portfolio jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów.

Galeria realizacji małej architektury Puczyński

Firma wykorzystała swoje duże doświadczenie w zakresie dbałości o jakość i — dbając o funkcjonalność i wygodę Klientów — stworzyła bogaty program produkcyjny, który szczegółowo zaprezentowany jest na stronie internetowej producenta. W bogatej bazie można zapoznać się z długą listą referencyjną, zaopatrzoną w dokumentację fotograficzną produktów firmy i zrealizowanych na całym świecie obiektów. Zobacz realizacje Puczyński - mała architektura.

Światowej klasy meble
miejskie © PUCZYŃSKI

Światowej klasy meble miejskie

© PUCZYŃSKI

2 700 modeli w ofercie na zamówienie

Ze względu na różnorodność kombinacji i mnogości oferowanych wyrobów (ponad 2 700 modeli), firma produkuje wyłącznie na zamówienie. Daje to możliwość idealnego połączenia oczekiwań Klienta z możliwościami firmy. Indywidualny, oryginalny styl powstających w firmie Puczyński produktów, w połączeniu z produkcją od podstaw, daje nieograniczone możliwości kreacji nowych kolekcji czy modernizacji już istniejących rozwiązań. Nie bez znaczenia jest też przyjazny i szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wespół w zespół – współpraca z projektantami

Firma Puczyński jest otwarta na współpracę twórczą z projektantami w celu tworzenia indywidualnych dzieł lub zespołów małej architektury dla danego projektu. Wysiłki są napędzane przede wszystkim przez innowacje. Puczyński opracowuje i tworzy rozwiązania, które pomagają partnerom firmy w stworzeniu pięknych, oryginalnych i funkcjonalnych przestrzeni.

Place zabaw ze sprzętem firmy Richter-Spielgeraete © PUCZYŃSKI

Place zabaw ze sprzętem firmy Richter-Spielgeraete

© PUCZYŃSKI

Praca u podstaw — mała architektura placów zabaw

Zabawa jest kluczowa dla dzieci i niesie ze sobą szereg różnych doświadczeń, dzięki czemu uczy szlachetniejszego podejścia do życia i radzenia sobie z wyzwaniami. Potrzeba tworzenia placów zabaw jest zatem priorytetem dla złożonego, nieustannie rozwijającego się społeczeństwa. Nie bez znaczenia jest fakt, że aktywność fizyczna jest konieczną alternatywą dla naszych dzieci w czasach, gdy ich życie coraz bardziej uzależnione jest od technologii i statycznej formy spędzania czasu wolnego. W związku z tymi założeniami firma Richter-Spielgeraete, przy opracowywaniu sprzętu małej architektury dedykowanego placom zabaw stawia na wartość zabawy, bezpieczeństwo, stabilność, łatwość konserwacji i dbałość o środowisko.

Dzieci niepełnosprawne mają takie same potrzeby jak pozostałe. Podczas zabawy wszystkie się rozwijają, a motywujące wyzwania wyzwalają wewnętrzny rozwój. Często jest to też forma terapii. W planowaniu przestrzeni i doborze urządzeń warto pamiętać o różnych rodzajach niepełnosprawności.

Światowej klasy meble
miejskie © PUCZYŃSKI

Place zabaw ze sprzętem firmy Richter-Spielgeraete

© PUCZYŃSKI

Forma przez rekreację – mała architektura dla seniorów

Starzenie się to jeden z najważniejszych aspektów bycia człowiekiem i dotyczy nas wszystkich. Mobilność, zręczność i pamięć często stają się bardziej ograniczone wraz z wiekiem. Umiejętności te można doskonalić dzięki naszemu specjalnie opracowanemu sprzętowi dla seniorów.

 

Więcej informacji na stronie firmy PUCZYŃSKI - mała architektura w portalu A&B.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
INSPIRACJE