Schattdecor Sp. z o.o.

Schattdecor to: 2800 współpracowników, 28 nacji, 1 zespół

„Wybraliśmy własną drogę, wiedząc dokładnie, co chcemy osiągnąć”. (Walter Schatt)

Od momentu powstania firmy w roku 1985 możemy mówić o ciągłym wzroście i rozwoju firmy. Jesteśmy dumni z naszych 18 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Obok centrali w Niemczech, mamy nasze siedziby w Polsce, w Szwajcarii, we Włoszech, Rosji, Chinach, Brazylii, w Malezji, w Turcji oraz w USA. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom osiągamy obrót roczny w wysokości około 750 milionów Euro.

Firmę Schattdecor po dziś dzień wyróżnia indywidualizm, pasja, konsekwentna praca i wizjonerskie myślenie.

One Source. Unlimited solutions. Jesteśmy specjalistą od powierzchni dekoracyjnych!

Dzięki rozwojowi naszego portfolio produktowego z drukarni rozwinęliśmy się w specjalistę od innowacyjnych powierzchni dekoracyjnych. Nasi klienci doceniają jakość naszych produktów oraz poradę w zakresie aktualnych trendów i wzornictwa.

Wypadkową naszych analiz wzorniczych są innowacyjne produkty. Nasi klienci z branży drzewnej i meblowej mogą wybierać pomiędzy zadrukowanymi papierami dekoracyjnymi, foliami i filmami melaminowymi z bogatej kolekcji wzorów drewnopodobnych, kamieniopodobnych i fantazyjnych. Analizujemy przy tym zarówno globalne trendy jak i indywidualne potrzeby naszych klientów. Nasze produkty powstają przy zastosowaniu metody wklęsłodruku oraz w procesie zadruku cyfrowego.

Poznajcie nas!
Dowiedz się więcej o naszych produktach, technologii, procesie jak i o zastosowaniu naszych wzorów.
W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.

Zakład w Głuchołazach,
ul. gen. Andersa 1, PL 48-340 Głuchołazy

telefon + 48 77 - 40 85 500

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE