WIĄZAR

Nasza firma powstała z ogromnej pasji do budownictwa. W każdy projekt wkładamy więc nie tylko swoją wiedzę i ciężką pracę, ale i sporą dawkę kreatywności i zaangażowania. W naszej działalności stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Dzwoniąc do nas możesz mieć więc pewność, że porozmawiasz z osobą decyzyjną. Natomiast w dalszej części projektu, że nad budową Twojego dachu będziemy czuwać my osobiście.

Jak to się zaczęło? Smykałkę do biznesu przekazał nam nasz tata – doktor ekonomii i właściciel kilku przedsiębiorstw. Gdy ukończyliśmy studia na Politechnice Wrocławskiej, postanowiliśmy założyć własną działalność. Wpierw przez kilka lat zdobywaliśmy doświadczenie w innych firmach budowlanych i w agencjach projektowych, by w końcu stworzyć coś własnego. Tak powstała Wiązar Polska, w której Maks zajmuje się projektowaniem konstrukcji dachowych, a Hubert nadzorowaniem ich budowy i montażu.

Jakie projekty realizujemy? Zajmujemy się budową i montażem konstrukcji dachowych wszystkich typów budynków: od małych domków jednorodzinnych i niewielkich firm, poprzez budynki gospodarcze i domy wielorodzinne, aż po wielkie hale produkcyjne i supermarkety.

Czego można się od nas spodziewać? Przede wszystkim najwyższej jakości drewna, solidnych konstrukcji i projektów dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Możemy zarówno zrealizować gotowy już projekt, jak i go ulepszyć czy też poszukać bardziej korzystnych dla Ciebie rozwiązań.

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE