BAUDER POLSKA Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Paul Bauder GmbH & Co. KG z siedzibą w Stuttgarcie jest czołowym producentem systemów dachowych w Europie i od ponad 160 lat zarządzane przez swoich właścicieli. Bauder oferuje kompleksowe doradztwo oraz wszystkie rodzaje materiałów do uszczelniania, hydroizolacji i zazieleniania gwarantując w ten sposób projektantom, deweloperom i podwykonawcom bezpieczeństwo podczas podejmowania decyzji o wykonaniu bądź modernizacji dachu.

Obecnie uszczelnienie co piątego dachu płaskiego oraz co piąta termoizolacja na krokwiach w Niemczech pochodzi z firmy Bauder. W zakładzie głównym w Stuttgarcie i w siedmiu kolejnych fabrykach w Bochum, Landsbergu pod Halle, Achim pod Bremą, Bernsdorfie, Schwepnitz pod Dreznem, Herten i Brück zatrudnionych jest ponad 1.000 pracowników. Dzięki sześciu grupom sprzedażowym w Niemczech oraz przedstawicielstwom w 12 krajach usługi i produkty przedsiębiorstwa są nieustannie na wyciągnięcie ręki każdego klienta.

Jako pracownicy firmy Bauder czynimy wszystko, żeby naszym klientom dobrze się z nami współpracowało. Do tego potrzebujemy „Najlepszego Zespołu“. A wybitny zespół wyróżnia współpraca bazująca na wzajemnym szacunku, gdyż każdy z osobna przyczynia się do sukcesu całości przedsięwzięcia. Naszych pracowników cechuje gotowość do doskonalenia umiejętności i szkolenia się, ponieważ stawiane nam wymagania codziennie się zmieniają.

Kładziemy nacisk na otwartą i opartą na zaufaniu wymianę informacji. Nasze cele ustalamy wspólnie, ponieważ osiągnięcie pełnego sukcesu możliwe jest tylko przy współudziale wszystkich. Praca wymaga od nas całkowitego zaangażowania, dlatego staramy się, aby nie ucierpiała na tym atmosfera - budujemy ją na życzliwych i przyjaznych zasadach. Odczuwają to i doceniają nasi Klienci.

Rynki w Europie zmieniają się coraz szybciej, a tym samym także wymagania, które stawiają nam nasi Klienci. Postrzegamy to jako szansę dla długofalowego i zdrowego rozwoju. Jesteśmy ukierunkowani na zdobywanie wiedzy i stale poddajemy w wątpliwość istniejący stan rzeczy, ponieważ nie ma rozwiązania, którego nie można by ulepszyć. Ciągle pracujemy nad udoskonalaniem naszej efektywności i procesów roboczych, aby dalej rozbudowywać naszą wiodącą pozycję rynkową. Naszym atutem jest wczesne rozpoznawanie indywidualnych wymagań rynkowych i opracowywanie „przyciętych na miarę”, innowacyjnych rozwiązań. W tej pracy punktem odniesienia są dla nas najlepsi. Tego oczekują nasi Klienci i taka jest nasza strategia, która zapewnia nam przyszłość.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE