Formica Group

Pełna oferta handlowa dostępna w SAS Sp. z o.o.
www.sassc.com.pl

e-mail: sas@sassc.com.pl
tel: +48 61 813 42 32

Formica Group jest wiodącym dostawcą markowych, zaprojektowanych rozwiązań powierzchniowych dla klientów komercyjnych i mieszkaniowych na całym świecie. Jako największy na świecie producent laminatów wysokociśnieniowych (HPL), nasza międzynarodowa sieć projektowania, produkcji, dystrybucji i sprzedaży utrzymuje markę Formica® w czołówce światowej.

Dziedzictwo i reputacja marki Grupy Formica opiera się na wysokiej jakości produktach i usługach oraz innowacyjnych liniach produktów. Dzięki bezkonkurencyjnej, fachowej wiedzy, nasze laminaty spełniają potrzeby klientów i ich określone zastosowania, zarówno w projektach budowlanych wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Spółka zajmuje silną pozycję oraz oferuje nowe produkty i rozwiązania powierzchniowe, uzupełniające obecne trendy dzięki ścisłej współpracy z architektami, projektantami, producentami, specjalistami i deweloperami. Nieustannie trwający proces projektowania i rozwoju produktów stanowi podstawę naszego zaangażowania w innowacyjność.

W maju 2007 r. Formica Group została przejęta przez Fletcher Building, jedną z największych firm budowlanych w Australii i Nowej Zelandii. Przejęcie zaowocowało powstaniem największego na świecie producenta powierzchni dekoracyjnych i laminatów wysokociśnieniowych.

Formica Group to globalna grupa firm, składająca się między innymi z Formica Canada, Inc., Formica Corporation, Formica de Mexico SA z CV, Formica IKI Oy, Formica Limited, Formica SA, Formica Skandinavien, Formica SAS, Formica Taiwan Corporation, Formica (Tajlandia) Co., Ltd., Formica (Asia) Ltd. i Homapal GmbH.

Aluprof Future Builders — „Jak powinno wyglądać budownictwo przyszłości?” — rozmowy z architektami z całego świata
Biblioteka BIM Wiśniowski - bramy, okna, drzwi, ogrodzenia
Konkurs City & Rest - Wspólna Przestrzeń Miasta