REFSYSTEM Sp. z o.o.

Heiko to marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku. Branża klimatyzacji w ostatnich latach znacznie się rozwinęła i pokładane są coraz większe oczekiwania od urządzeń klimatyzacyjnych. Heiko to klimatyzatory, które nie tylko chłodzą i grzeją. Ich funkcje wybiegają ponad zwykłe atrybuty klimatyzatora. Systemy klimatyzacyjne Heiko są rozwiązaniami przyjaznymi dla użytkowników, instalatorów i środowiska.

Komfort systemów zapewniają: sterowanie urządzeniem, uproszczona instalacja i serwis, czy cicha praca. Wygląd urządzeń zaprojektowany został z myślą o nowoczesnych obiektach. Kompaktowa konstrukcja o smukłym panelu i elegancki design sprawiają, że klimatyzator idealnie wpasuje się w każdą aranżację wnętrz.

Heiko to rozwiązania Split, Multi Split i klimatyzatory przenośne. Marka poja-wiła się na rynku w roku 2018 i szybko zaznaczyła swoją pozycję w branży. Sukces, jakim była wysoka sprzedaż urządzeń ściennych Split, przyczynił się do dalszego rozwoju Heiko.

Oferta została poszerzona o system Multi Split, w różnych kombinacjach, opierając go o jednostki ścienne i kasetonowe. W ofercie znalazł się również nowocześnie zaprojektowany klimatyzator przenośny.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE