Lupus Fabryka Mebli Sp. z o.o.

Marzysz o pięknej i funkcjonalnej kuchni, ale nie chcesz czekać kilku tygodni na zamówione meble? Właśnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy ofertę Lupus Eco. Nasze szafki wyróżnia doskonałe wzornictwo, funkcjonalność i błyskawiczny termin realizacji. Najpopularniejsze kolekcje wysyłamy w 24 godziny od złożenia zamówienia, pozostałe w maksymalnie 15 dni roboczych.

Szafki Kuchenne Lupus Eco to paczkowane meble przeznaczone do samodzielnego montażu. Podzieliliśmy je na kolka kolekcji: nowoczesne foliowane fronty Luna, klasyczne głęboko frezowane fronty Bella, delikatnie frezowane Milano oraz eleganckie lakierowane fronty Vegas, posiadające zintegrowany z krawędzią drzwiczek uchwyt. Korpusy wszystkich kolekcji wykonane są z wysokiej jakości płyty wiórowej w kolorze białym. Dzięki produkcji seryjnej każdy klient może zakupić wysokiej klasy meble w atrakcyjnej cenie.

Dużą zaletą mebli kuchennych Lupus Eco jest zastosowanie wysokiej jakości okuć. Zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania podnoszą komfort użytkowania i wydłużają żywotność mebli. W zestawie z każdą szafką otrzymujesz wszystkie potrzebne okucia z dożywotnią gwarancją.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE
Zlewozmywaki granitowe Schock – design i jakość nie tylko do kuchni. SCHOCK HAND MADE IN GERMANY
Panelowy system poprawy izolacyjności akustycznej istniejących ścian i stropów – ZIPS
Balustrady Glassini SMART - wytrzymałość balustrad aluminiowych z dowolnością w doborze wypełnień