RAPMET Sp. z o.o.

RAPMET to producent wyrobów ze stali. Specjalizujemy się w produkcji krat pomostowych oraz konstrukcji stalowych i innych stalowych wyrobów dla potrzeb budownictwa i przemysłu. Początki naszej działalności sięgają 1977 roku. Dzisiaj przedsiębiorstwo RAPMET dynamicznie się rozwija, działając w warunkach silnej konkurencji i dostosowując się do potrzeb zmieniającego się rynku.

Wyroby metalowe RAPMET
Specjalizujemy się w wytwarzaniu różnorodnych wyrobów metalowych, w tym krat pomostowych, zarówno wciskanych, jak i zgrzewanych krat wema ze stali zwykłej ocynkowej ogniowo, ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej oraz kortenowej. Wykonujemy również siatki zgrzewane, gabiony oraz ogrodzenia systemowe. Ponadto nasza oferta obejmuje produkcję stopni do schodów spiralnych, pochylni dla niepełnosprawnych, balustrad oraz szeregu innych wyrobów metalowych. Cały czas staramy się rozszerzać zakres naszej działalności, a tym samym umacniać zdobytą pozycję na rynku.

Nasze kraty pomostowe i inne produkty dostarczamy zarówno na rynek polski, jak i rynki innych krajów, przede wszystkim europejskich. Współpracujemy ze znanymi firmami budowlanymi. Wszystkim naszym odbiorcom zapewniamy kompleksową obsługę – od fachowej porady w zakresie wyboru odpowiedniej konstrukcji, poprzez wykonanie rysunków technicznych i samą fazę produkcji, po konfekcjonowanie, pakowanie i dostawę zamówionych wyrobów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas wyrobów i nawiązywania współpracy! Bogaty wybór dostępnych w naszej ofercie krat pomostowych oraz konstrukcji stalowych zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
Prefabrykaty żelbetonowe dla budownictwa
ZIDA technologie dachów zielonych : zielone dachy, substraty dachowe
Zintegrowane rozwiązania NICE tworzące ekosystem inteligentnego domu