Systema Polska Sp. z o.o.

Grupa Systema

Systema Polska Sp. z o.o. została założona w 1998 roku, jako oddział handlowy włoskiej grupy Systema SpA. Obecnie jest główną linią produkcyjną grupy Systema prowadząc jednocześnie działalność handlową w Polsce i Europie.

Systema Polska rozwijając swoje produkty w Segmencie HVAC, szczególnie w technice grzewczej – ogrzewania podczerwienią, ogrzewania nadmuchowego i wentylacji.

Efektem wieloletniego doświadczenia i rozwoju produktów, dzięki działowi R&D firmy, bazującego na zasadzie ogrzewania podczerwienią są najnowsze modele promienników podczerwieni, pasów promieniujących.

Na portfolio w obszarze ogrzewania nadmuchowego składają się: nagrzewnice powietrzne gazowe, agregaty grzewczo-wentylacyjne w tym Roof-top-y oraz szereg produktów komplementarnych takich jak podpory montażowe, komory mieszania, czy też kanały wlotowe.

Produkty firmy Systema są dedykowane do ogrzewania i wentylacji w budynkach średnio i wielkokubaturowych tj. hale produkcyjne, centra logistyczne, obiekty sportowe, czy też kościoły.

okno zamknie się za 5

Velux ArchiTips
Velux ArchiTips
Rewolucyjne i rewelacyjne sufity HeartFelt® Origami od Hunter Douglas Architectural
Rewolucyjne i rewelacyjne sufity HeartFelt® Origami od Hunter Douglas Architectural