PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Suszarki idealne do hoteli

01 kwietnia '20


Automatyczne suszarki do włosów i rąk to idealne rozwiązanie dla hoteli i ich gości. Powinny działać szybko, bezpiecznie i skutecznie. W ofercie firmy Starmix znajdują się modele, które odpowiadają wszystkim potrzebom.

Niezawodność, oszczędność, trwałość i estetyczny wygląd – tymi cechami wyróżniają się suszarki marki Starmix, które znajdują zastosowanie w hotelowych łazienkach i pokojach. Niemiecki producent, z prawie stuletnią historią i o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantuje solidność i wydajność swoich produktów.

Wybór sposobu suszenia rąk w częściach wspólnych ma bardzo duże znaczenie przy planowaniu wyposażenia obiektów użyteczności publicznej. Najlepszym wyborem są suszarki automatyczne, które przynoszą szereg korzyści.

Oszczędność

Wielką zaletą suszarek automatycznych jest niski koszt eksploatacji, nieporównywalnie niższy niż w przypadku używania ręczników papierowych. Suszarki do rąk Starmix są energooszczędne (maksymalny pobór mocy to 1000 W), co pozwala znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną. Na stronie suszarkistarmix.pl znajduje się interaktywny kalkulator porównujący koszty eksploatacji suszarki elektrycznej z potencjalnymi wydatkami poniesionymi na zakup ręczników papierowych. Wybierając suszarki można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie na jednym stanowisku suszenia.

Ekologia

Kolejną korzyścią jest pozytywny wpływ na środowisko. Używanie suszarek automatycznych redukuje potrzebę produkcji i zużycia papieru. Poza tym nie wymagają żadnego uzupełniania oraz utylizacji, w przeciwieństwie do podajników ręczników papierowych.

Higiena

Warto podkreślić, że suszarki Starmix wyróżniają się najwyższym standardem higieny. – W wybranych modelach potwierdza to certyfikat HACCP. Udowodniono, że suszarki Starmix nie namnażają i nie rozprzestrzeniają bakterii. Niektóre modele są wyposażone w filtr HEPA, który usuwa prawie 100% cząstek wielkości bakterii z powietrza – zaznacza Radosław Koźba, manager marki Starmix w Lange Łukaszuk.

Suszarki do włosów

Wieloma ciekawymi rozwiązaniami charakteryzują się także suszarki do włosów. Wystarczy wymienić zabezpieczenia antykradzieżowe, dodatkowe włączniki w uchwycie i diody podświetlające uchwyt naścienny w przypadku używania urządzenia w nocy. Atutami suszarek marki Starmix jest ponadto cicha praca, co ma duże znaczenie w miejscach takich jak hotele, oraz wykonanie wysokiej jakości, zapewniające długie działanie i brak konieczności wymiany sprzętu. Ich estetyka niewątpliwie podkreśli prestiż hotelu. Odpowiednim rozwiązaniem jest także model z silnikiem bezszczotkowym, dzięki któremu intensywna eksploatacja nie jest problemem.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE