PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Vectorworks Architect

26 lutego '19


Vectorworks Architect to oprogramowanie do tworzenia modeli BIM, swobodnego modelowania 3D, precyzyjnego rysowania 2D, tworzenia zestawień i arkuszy, jak i kompletnego dokumentowania projektu w technologii BIM.

Używając Vectorworks Architect mają Państwo możliwość korzystania z narzędzi pokrywających cały proces projektowy w technologii BIM od LOD 100 (Level of Development) poprzez LOD 200, LOD 300, LOD 400 do LOD 450. Dzięki funkcjom BIM można zoptymalizować koszty, udoskonalić szczegóły techniczne, zniwelować kolizje, przyspieszyć i usprawnić całość zintegrowanego procesu projektowego (IPD). Użycie obiektów parametrycznych umożliwia stworzenie inteligentnego, międzybranżowego prototypu obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu. Wszystkie zmiany i rewizje pojawiające się w trakcie realizacji są odwzorowane w modelu automatycznie aktualizując zestawienia kosztorysowe.

Vectorworks oferuje bogate możliwości prezentacyjne: od inspirujących prezentacji w formie odręcznych szkiców, pprzez rzuty perspektywiczne w stylu ilustracyjnym, realistyczne wizualizacje 3D aż po animowany spacer po zaprojektowanej przestrzeni.

Użycie Vectorworks to nie tylko oszczędność czasu architekta ale też realny zysk dla dewelopera i inwestora.

Pobierz 30-dniową wersję demonstracyjną Vectorworks TUTAJ

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE