okno zamknie się za 5

Walory fasad z piaskowców ciosowych

computer zapisz w ulubionych

Walory fasad z piaskowców ciosowych

01 listopada '19
HOFMANN Natursteinwerke Polen GmbH Sp. z o.o.

HOFMANN Natursteinwerke Polen GmbH Sp. z o.o.

ul. Morawskiego 5

30-102 Kraków

tel: 124222589, 124273676

fax: 124229094


Hofmann Naturstein – Niemcy jest jedną z przodujących firm kamieniarskich na rynku europejskim. Hofmann Natursteinwerke Polen należy do czołowych firm w Polsce specjalizujących się w wydobyciu i obróbce piaskowców. Posiada własne złoża piaskowców ciosowych o bardzo atrakcyjnych barwach.

Firma współpracując ze znanymi i cenionymi architektami wnosi istotny wkład w rozwój architektury w kraju i za granicą. Hofmann Natursteinwerke Polen stosuje nowoczesne technologie obróbki kamienia. Dysponuje własnym zapleczem projektowym oraz prowadzi kompleksowe wykonawstwo robót kamieniarsko-montażowych w kraju i za granicą. Przy realizacji fasad wykorzystuje materiały kamienne.

  • PIASKOWIEC HOHENZOLLERN PARK. Miejsce wydobycia: Skała k. Lwówka Śląskiego. Skała osadowa. Piaskowiec o strukturze średnio ziarnistej i spoiwie krzemionkowo-żelazisto ilastym. Barwa kremowa lub biała z przebarwieniami jasno brunatnymi zaznaczającymi się w formie smug i plam.
  • PIASKOWIEC WARTOWICE. Miejsce wydobycia: Wartowice k/Warty Bolesławieckiej. Skała osadowa. Piaskowiec o strukturze drobno i średnioziarnistej i spoiwie krzemionkowo-ilasto żelazistym. Barwa kremowo biała, żółta lub ciemno-żółta ze smugami .
  • PIASKOWIEC PUSTYNNA CZERWIEŃ–WÜSTENZELLER. Miejsce wydobycia: Wüstenzeller w Niemczech. Skała osadowa. Piaskowiec o strukturze średnio i drobno-ziarnistej i spoiwie krzemionkowo-żelazisto ilastym. Barwa czerwona z odcieniem brunatnym.
  • GRANIT KÖSSEINE. Miejsce wydobycia: Schurbach, Fichtelgebirge w Niemczech. Skała magmowa. Granit o strukturze średnio i drobno-krystalicznej. Barwa niebiesko popielata. Surowiec charakteryzuje się bardzo dobrymi własnościami fizyko-mechanicznymi oraz wysoką jednorodnością.
  • WAPIEŃ CREME SINTRA. Miejsce wydobycia: Alcanede, Santarem w Portugalii Skała osadowa. Wapień o strukturze jednorodnej drobnoziarnistej z występującymi kierunkowymi przebarwieniami. Kolorystyka biało-beżowa.
  • WAPIEŃ TROSSELFELS. Miejsce wydobycia: Marching w Niemczech. Skała osadowa. Wapień o strukturze średnio-ziarnistej, kawernistej. Barwa jasnobeżowa.

Ostatne realizacje w Polsce: Hotel Fereus Krakow, New York Resident Krakow , Kamienica Retmana Krakow, Zamek Przemyslawa Poznan, Hotel Ibis Krakow, Galeria Handlowa Polwiejska Poznan, Kamienica Nowy Swiat Krakow, Budynki biurowo mieszkalny Bursztynowy Szlak Krakow, Budynek Biurowy A4 Francuska Katowice.W Niemczech: Axel Springer Hamburg, Landsgericht Essen, Landesmuseum Muenster, Karstadt Muenchen. Słowacja: Centrum Handlowe Eurovea w Bratysławie. Szwajcaria: Tivoli w Luzrenie i Kuess Nacht w Zurichu.

Osoby zainteresowane szczegółową ofertą firmy zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej: www.hofmann-naturstein.de oraz www.hofmann.com.pl

inne w tej kategorii

Nowy budynek z wykorzystaniem systemów Aluprof

Dobiegły końca prace związane z rekonstrukcją i budową jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Poznania. Słynne [...]

KFA ARMATURA

Czarny pasuje do wszystkiego, ciemne kolory pomniejszają optycznie wnętrza, czarny jest ponury i przygnębiający, czerń [...]

MS więcej niż OKNA

Żaluzje fasadowe mSun+ zostały zaprojektowane dla zapewnienia odpowiedniego poziomu nasłonecznienia we wnętrzach, [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany