okno zamknie się za 5

Windy dla wymagających, rozwiązania dla niepełnosprawnych

computer zapisz w ulubionych

Windy dla wymagających, rozwiązania dla niepełnosprawnych

31 października '19
TECHWIND JAN RUTKOWSKI

TECHWIND JAN RUTKOWSKI

ul. Dąbrowa 6

80-297 Banino

tel: 586848619

mobile: 602212758

fax: 586848617

STYL I KOMFORT

Techwind posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu dźwigów zarówno do nowych, jak i już istniejących budynków, w tym również do budynków nieprzystosowanych do montażu wind jak np. stare kamienice lub magazyny.

Specjalnie wykonany szyb dźwigu oraz kabina są dostosowywane stylem do fasady budynku, a ich wystrój jest zawsze opracowywany wspólnie z zamawiającym. Szeroki wybór opcji i najwyższej jakości materiały gwarantują wysoki standard aranżacji wnętrz oraz trwałość na lata. Wystrój jest zawsze dopasowany do przeznaczenia zaprojektowanego dźwigu.

Techwind oferuje również rozwiązania dedykowane stricte dla osób niepełnosprawnych. Instalowane platformy umożliwiają osobom niepełnosprawnym przemieszczanie się między piętrami budynków, co również dostosowuje obiekt do obecnie obowiązujących norm. Urządzenia mogą być instalowane w mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Dla dworców, centrów handlowych i innych budynków użyteczności publicznej, Techwind oferuje alternatywę dla wind – schody i chodniki ruchome. Stylowe i swobodnie konfigurowalne modele mają specjalny tryb ECO i zaawansowane funkcje dostosowane do indywidualnych wymagań zamawiającego.

Urządzenia wyposażone w systemy sterowania Techwind umożliwiają integrację z inteligentnymi systemami zarządzania budynkiem (BMS). Komunikacja odbywa się zgodnie z wcześniej ustalonym protokołem, który będzie odpowiedzialny za prawidłową łączność z centralnym systemem kontrolującym pracę budynku.

Autorskie systemy sterowania umożliwiają dowolne programowanie funkcji specjalnych, przejazdów priorytetowych lub kontrolę dostępu do poszczególnych poziomów budynków. Umożliwia to także integrację z istniejącymi systemami w budynku (np. systemami monitoringu).

Przewodnik projektanta

Na stronie internetowej Techwind.pl dostępna jest pomoc dla architektów – Poradnik projektanta, która pozwala pobrać gotowe schematy dźwigów i innych urządzeń, co znacząco ułatwi oraz przyspieszy cały proces projektowania.

inne w kategorii "PRODUKTY"

ARCON

ARCON POLSKA Sp. z o.o. od roku 1994 zajmuje się dystrybucją i montażem urządzeń dźwigowych w tym dla osób [...]

BIM
Dźwig Otis Gen2 Dźwig Otis Gen2
06 sierpnia `19
OTIS

Dźwigi bez maszynowni Otis Gen2 najczęściej wykorzystywane w budownictwie wielorodzinnym. Przystosowane do przewozu [...]

GMV

Firma GMV została założona w roku 1958. Jest największym globalnym producentem napędów hydraulicznych do dźwigów [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany