Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty

Wysokiej jakości meble łazienkowe

20 września '19


DEFRA i Ø NAS to marki mebli łazienkowych o ponadczasowym wzornictwie, stworzone przez lidera branży na polskim rynku, który od blisko 25 lat tworzy wyjątkowe meble łazienkowe – firmę DEFTRANS.

Deftrans to w 100% polska firma, której priorytetem jest optymalne połączenie w produktach walorów estetycznych, funkcjonalności, komfortu użytkowania i jakości wykonania. Firma stale dostosowuje ofertę do aktualnych trendów w aranżacji wnętrz, wdraża innowacje technologiczne, konstrukcyjne i rozwiązania autorskie oraz współpracuje z renomowanymi producentami komponentów.

DEFRA to marka wysokiej jakości mebli łazienkowych, zmontowanych i gotowych do ustawienia w łazience. Obejmuje ona 11 doskonałych kolekcji, zaskakujących wyjątkową stylistyką, modną gamą kolorów i nietuzinkowym wykończeniem.

Ø NAS to marka funkcjonalnych mebli do samodzielnego montażu, składająca się obecnie z 19 kolekcji. Częścią marki Ø NAS są wyjątkowe, modułowe meble łazienkowe – Stilla, Torino, MultiOpen i MultiGlass.
Z pewnością, spośród mebli łazienkowych DEFRA i Ø NAS, każdy znajdzie meble dopasowane do siebie, swoich potrzeb i oczekiwań.

FLOU – doskonała funkcjonalność

FLOU, marki Defra, zachwyca subtelną elegancją i precyzją wykonania. Meble z szerokiej gamy dostępnych brył, z jedną lub dwoma szufladami, głębokimi i płytkimi słupkami, można dowolnie ze sobą komponować, by stworzyć wyjątkową łazienkę.

GUADIX – minimalistyczna stylistyka

GUADIX, marki Defra, dzięki minimalistycznej stylistyce i matowym kolorom lakierów doskonale wpisuje się w każde wnętrze. Bogata oferta precyzyjnie wykonanych szafek, pozwala na swobodną konfigurację funkcjonalnych układów, na miarę marzeń i potrzeb użytkowników.

STILLA – nieograniczone możliwości aranżacyjne

STILLA, marki Ø NAS, to wyjątkowa kolekcja mebli łazienkowych o olbrzymich możliwościach aranżacyjnych. Jej zaletą jest modułowość, pozwalająca stworzyć dziesiątki różnorodnych aranżacji łazienek, optymalnie dopasowanych do przestrzeni, potrzeb i oczekiwań jej użytkowników.

TORINO – różnorodność kompozycji

TORINO, marki Ø NAS, zachwyca wyglądem, funkcjonalnością i ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi. Cechą wyróżniająca kolekcję jest modułowość mebli, pozwalająca samodzielnie tworzyć różnorodne, funkcjonalne kompozycje, doskonałe do dużych i małych łazienek.

MULTI OPEN | MULTI GLASS – kolekcje do zadań specjalnych

MULTI OPEN i MULTI GLASS, marki Ø NAS, to siostrzane kolekcje różnorodnych szafek wiszących z drzwiami i szufladami, w kolorze białym, o frontach lakierowanych na wysoki połysk lub pokrytych lustrem. Dostępne w wielu wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdego układu łazienki. Kolekcje pozwalają na optymalne zagospodarowanie całej powierzchni ściany od podłogi aż po sufit.

Głos został już oddany

Poznaj nowości produktowe ALUPROF i zyskaj rabat!
Nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne LG
Pompy ciepła Neoheat – ekologiczne ogrzewanie, chłodzenie i podgrzewanie ciepłej wody
Pompy ciepła Neoheat – ekologiczne ogrzewanie, chłodzenie i podgrzewanie ciepłej wody
Energooszczędne klimatyzatory Heiko - ogrzewaj i schładzaj swoje mieszkanie lub biuro