PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Wysokiej jakości meble łazienkowe

20 września '19


DEFRA i Ø NAS to marki mebli łazienkowych o ponadczasowym wzornictwie, stworzone przez lidera branży na polskim rynku, który od blisko 25 lat tworzy wyjątkowe meble łazienkowe – firmę DEFTRANS.

Deftrans to w 100% polska firma, której priorytetem jest optymalne połączenie w produktach walorów estetycznych, funkcjonalności, komfortu użytkowania i jakości wykonania. Firma stale dostosowuje ofertę do aktualnych trendów w aranżacji wnętrz, wdraża innowacje technologiczne, konstrukcyjne i rozwiązania autorskie oraz współpracuje z renomowanymi producentami komponentów.

DEFRA to marka wysokiej jakości mebli łazienkowych, zmontowanych i gotowych do ustawienia w łazience. Obejmuje ona 11 doskonałych kolekcji, zaskakujących wyjątkową stylistyką, modną gamą kolorów i nietuzinkowym wykończeniem.

Ø NAS to marka funkcjonalnych mebli do samodzielnego montażu, składająca się obecnie z 19 kolekcji. Częścią marki Ø NAS są wyjątkowe, modułowe meble łazienkowe – Stilla, Torino, MultiOpen i MultiGlass.
Z pewnością, spośród mebli łazienkowych DEFRA i Ø NAS, każdy znajdzie meble dopasowane do siebie, swoich potrzeb i oczekiwań.

FLOU – doskonała funkcjonalność

FLOU, marki Defra, zachwyca subtelną elegancją i precyzją wykonania. Meble z szerokiej gamy dostępnych brył, z jedną lub dwoma szufladami, głębokimi i płytkimi słupkami, można dowolnie ze sobą komponować, by stworzyć wyjątkową łazienkę.

GUADIX – minimalistyczna stylistyka

GUADIX, marki Defra, dzięki minimalistycznej stylistyce i matowym kolorom lakierów doskonale wpisuje się w każde wnętrze. Bogata oferta precyzyjnie wykonanych szafek, pozwala na swobodną konfigurację funkcjonalnych układów, na miarę marzeń i potrzeb użytkowników.

STILLA – nieograniczone możliwości aranżacyjne

STILLA, marki Ø NAS, to wyjątkowa kolekcja mebli łazienkowych o olbrzymich możliwościach aranżacyjnych. Jej zaletą jest modułowość, pozwalająca stworzyć dziesiątki różnorodnych aranżacji łazienek, optymalnie dopasowanych do przestrzeni, potrzeb i oczekiwań jej użytkowników.

TORINO – różnorodność kompozycji

TORINO, marki Ø NAS, zachwyca wyglądem, funkcjonalnością i ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi. Cechą wyróżniająca kolekcję jest modułowość mebli, pozwalająca samodzielnie tworzyć różnorodne, funkcjonalne kompozycje, doskonałe do dużych i małych łazienek.

MULTI OPEN | MULTI GLASS – kolekcje do zadań specjalnych

MULTI OPEN i MULTI GLASS, marki Ø NAS, to siostrzane kolekcje różnorodnych szafek wiszących z drzwiami i szufladami, w kolorze białym, o frontach lakierowanych na wysoki połysk lub pokrytych lustrem. Dostępne w wielu wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdego układu łazienki. Kolekcje pozwalają na optymalne zagospodarowanie całej powierzchni ściany od podłogi aż po sufit.

Głos został już oddany

Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE