PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Płytki jak drewno - nowe kolekcje

25 listopada '19

Niepowtarzalny styl w zgodzie z naturą

To, co najlepsze ma swoje odzwierciedlenie w naturze, dlatego płytki firmy Cerrad to połączenie nowoczesności z otaczającym nas światem. Różnorodne wzornictwo, bogata kolorystyka oraz szeroki wybór multiformatów, pozwalają z pełną swobodą zrealizować najśmielsze architektoniczne wizje.

Kolekcje Tonella i Acero

Podbarwiane w masie płytki imitujące drewno, wyróżniają się trwałością barw oraz wiernym odwzorowaniem usłojenia drewna. Ich uniwersalny charakter oraz bogactwo kolorów – od jasnego, nieco chłodnego bianco, po intensywny ciepły marrone i brown – sprawiają, że doskonale odnajdą się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i we wnętrzach utrzymanych w klasycznym, czy rustykalnym stylu. Stanowią także doskonałą propozycję dla aranżacji tarasowych.

Kolekcja płytek gresowych Tacoma

Kolekcja Tacoma, inspirowana pięknem naturalnego kamienia, to propozycja Cerrad, która z powodzeniem uzupełni zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kompozycje. Dostępna w 5 odcieniach – steel, grey, silver, white oraz sand, stworzy doskonały duet z barwami o intensywnym nasyceniu, wprowadzając do wnętrza nieco dynamiki oraz spokojnymi odcieniami, otulając wnętrze subtelnością. Delikatnie połyskująca, strukturalna powierzchnia z drobinkami hematytu i wyrazista, grafika przyciągają uwagę, czyniąc z Tacomy wdzięczny materiał aranżacyjny o nieograniczonych możliwościach.

Kolekcja doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni, również tej połączonej z salonem, a także w łazience – w roli dopełnienia designerskiej ceramiki i mebli – zarówno na podłodze, jak i na ścianie.

  • Wymiary płytek Tacoma: 59,7x119,7 cm i 59,7x59,7 cm, 119,7x119,7 cm
  • Kolorystyka Tacoma: steel, grey, silver, white, sand
  • Wymiary płytek Tonella i Acero: 19,3x120,2 cm, 19,3x159,7 cm
  • Kolorystyka Acero: bianco, sabbia, ochra, marrone
  • Kolorystyka Tonnela: cream, honey, brown, beige.

O nas

Od 1994 roku tworzymy wyjątkowe płytki ceramiczne. W swoich zakładach produkujemy płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Jesteśmy jedną z najbardziej zaawansowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie, która posiada najnowocześniejszą w Polsce i jedną z najnowocześniejszych w Europie linię produkcyjną, wyposażoną w najdłuższy w kraju: 190-metrowy piec do wypału ceramiki. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy nowoczesną technologię formowania płytek „na sucho”. W jednym z naszych w pełni zautomatyzowanych zakładów produkujemy największe płytki ceramiczne na świecie marki „Ultime”, o rozmiarze 163x324 cm. Posiadamy sieć dystrybucji na ternie całej Polski. Naszymi stałymi odbiorcami są również kontrahenci z ponad 50-ciu państw na całym świecie.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE