Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Lampa OCULUS LED MINI – superwydajna i enegooszczędna nowość od Lena Lighting

16 stycznia '21

OCULUS LED MINI – odporna lampa o industrialnym charakterze


Najnowsza propozycja od Lena Lighting — OCULUS LED MINI — to superwydajna i energooszczędna lampa o wysokich parametrach świetlnych, dużym stopniu szczelności i wytrzymałości na uderzenia. Model ten, inspirowany budową roślin, sprawdzi się nawet w 55⁰C.

OCULUS LED – lampy odporne na temperaturę

Produkty z serii OCULUS LED przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach, a przy tym charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami świetlnymi. Nowy OCULUS LED MINI może pochwalić się szerokim zakresem odporności na warunki temperaturowe otoczenia. Doskonale sprawdzi się zarówno przy -25⁰C, jak i +55⁰C. Cechuje go przy tym skuteczność świetlna aż do 167 lm/W oraz wysoka wartość strumienia świetlnego. To produkt o dużym stopniu szczelności, odporny na uderzenia, a przy tym o ciekawym, industrialnym designie.

Radiator lampy inspirowany naturą

Inspiracją do powstania serii OCULUS LED była budowa roślin, stąd charakterystyczny, podobny do konaru drzewa wygląd radiatora lampy. Pozwala on na efektywne odprowadzenie ciepła z modułu świetlnego, wykorzystując zjawisko kondukcji oraz konwekcji. Z kolei odseparowany moduł elektroniki zapewnia optymalne warunki pracy drivera, wydłużając jego żywotność. Lampa może z powodzeniem działać w temperaturze +55⁰C — Cezary Wichniewicz, Product Manager z Lena Lighting.

Najnowsza technologia

Do produkcji OCULUS LED MINI używane są wysokiej jakości diody oraz moduły LED najnowszej generacji, które gwarantują bardzo wysoką skuteczność świetlną i energooszczędność. Lampa doskonale sprawdzi się w zakładach i halach produkcyjnych oraz wielkopowierzchniowych magazynach i centrach logistycznych, a także wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wysokim zapyleniem lub wilgocią. To dobre rozwiązanie zarówno do instalacji wewnątrz obiektów, jak i do zewnętrznych zastosowań.

Parametry techniczne i szczegółowe informacje o produkcie są dostępne na stronie producenta: OCULUS LED MINI

 

Więcej informacji na stronie firmy Lena Lighting S.A. w portalu A&B.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE