BARWA SYSTEM Sp. z o.o.

Działamy na rynku materiałów wykończeniowych od 1994. Swoją działalność rozpoczęliśmy od współpracy z włoskim producentem w zakresie importu i montażu metalowych sufitów podwieszanych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam podejmować się innowacyjnych rozwiązań i uruchomić własną produkcję sufitów podwieszanych na rynku polskim. Naszą misją jest dostarczenie klientom wyrobów metalowych najwyższej jakości. Projektujemy oraz produkujemy sufity rastrowe, kasetonowe, listwowe, z siatki cięto ciągnionej oraz okładziny i elewacje.

Odpowiadając na wciąż rosnące potrzeby rynku, realizujemy projekty indywidualne oraz wykorzystujemy różnorodne materiały takie jak:

  • stal,
  • aluminium
  • blachy tytanowo-cynkowe
  • cor-ten
  • płyty kompozytowe
  • stopy metali kolorowych

Dzięki dostosowaniu procesów produkcji do standardów europejskich oraz stałej rozbudowie parku maszynowego i zaplecza technologicznego – dostarczamy produkty bezpieczne, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Rocznie dostarczamy na rynek europejski ponad 200 000 m² sufitów metalowych, co czyni nas największym producentem sufitów metalowych w Polsce.

Filia w Katowicach
ul. Barcelońska 1
40-683 Katowice

tel. 32/ 290-65-01
katowice@barwasystem.pl

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp
GAMRAT WPC – pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością