CreoConcept

Podążając za wymaganiami dynamicznie rozwijających się firm tworzymy nowoczesne wnętrza biurowe. Wykorzystując najnowocześniejsze systemy aluminiowo – szklane budujemy konstrukcje o wysokiej akustyce oraz niesamowitej transparentności. Wierzymy, że poczucie komfortu i nienaganna estetyka wpływa na wysoką efektywność pracy użytkowników biur.

To tu, w Kielcach pracuje doświadczona grupa młodych, kreatywnych i dynamicznych osób realizując swoje projekty w całej Polsce.

Jako nowoczesna i świadoma firma wypełniamy cele  zrównoważonego budownictwa stosując pełen recykling wszystkich odpadów.

Chcemy, aby firma CreoConcept stała się liderem na rynku materiałów wykończeniowych wykorzystywanych do aranżacji przestrzeni użyteczności publicznej, tj. produktów, które podnoszą estetykę i ergonomię projektowanych wnętrz. Prowadzimy naszą działalność z wielkim zaangażowaniem i nieustanną pasją.

Wykorzystujemy nowe technologie i rozwiązania, pozwalające tworzyć nowe produkty dające ludziom radość i zadowolenie z użytkowania wyjątkowych przestrzeni, którą współtworzą nasze produkty.

Wyróżnia nas także dbałość o warunki pracy stworzone dla pracowników oraz ciągłe dążenie do maksymalizacji wartości firmy.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły