VISBUD-PROJEKT

Visbud-Projekt to firma, która wychodzi naprzeciw nowym oczekiwaniom budownictwa ogólnego i inżynierii lądowej. Dynamicznie zmieniający się rynek chemii budowlanej proponuje wykonawcom, inwestorom i projektantom różnorodne materiały, które nie zawsze odpowiadają potrzebom na budowie.

Udzielamy swojego wsparcia w zakresie doboru odpowiedniej technologii i sposobu radzenia sobie z problemem na każdym etapie inwestycji. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na poszukiwanie nowych rozwiązań.
Nasza wieloletnia obecność na ogólnopolskim rynku materiałów budowlanych, zobowiązuje nas do spełniania wymogów jakości i nowoczesności. Oba te parametry zaliczamy do podstawowych priorytetów w naszej działalności. W swojej ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości światowych producentów takich jak: Hahne, Monolith, Ruregold oraz Forta. Materiały te tworzą kompleksowe systemy technologiczne, proponując innowacyjne rozwiązania dla nowych budów, jak i prac renowacyjnych.
Wspieramy, prowadzimy konsultacje oraz doradzamy bezpośrednio na budowie na każdym etapie inwestycji. Praca z nami to gwarancja sukcesu w realizacji projektu!

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE