PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Wyposażamy biurowce, hotele, pensjonaty

25 listopada '19

Wyposażenie hoteli, pensjonatów, restauracji

Od ponad 20 lat Famos wyposaża biurowce, hotele, pensjonaty, szpitale, sale kinowo-teatralne, aule. Nowoczesny park maszynowy, wyspecjalizowana kadra pracownicza i kompletność oferty sprawia, że firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom, realizować najbardziej śmiałe projekty.

Jakość bez kompromisów, solidność wykonania, dbałość o wzornictwo i zdolność tworzenia rozwiązań dedykowanych Klientowi sprawiły, że firma zyskała wielu odbiorców z branży HoReCa, nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Klientów firmy Famos można znaleźć w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Danii, Francji, czy Niemczech. Wśród tych, którzy nam zaufali są także hotele największych sieci, takich jak: Hilton Hotel Inn, Sheraton, Marriott, Radisson, Mercure, Lake Hill, Vienna House, jak również znane w całym kraju hotele: Sobieski w Warszawie, poznański Andersia Hotel, czy zakopiański Crocus.

Projektowanie i doradztwo

Firma służy swoją wiedzą i doświadczaniem już przy tworzeniu koncepcji i wyborze materiałów. W przypadku wnętrz „piękno” nie sprowadza się tylko do doznań estetycznych, to połączenie wysokiej jakości, dbałości o klasę wykonania, zarówno pod względem zastosowanych materiałów, jak i rozwiązań konstrukcyjnych, z estetyką i komfortem użytkowania. Ten unikalny zestaw cech odnajdą Państwo we wszystkich tworzonych przez Famos wnętrzach hotelowych.

Możliwość wspólnego decydowania o ostatecznym kształcie mebli jest odpowiedzią firmy na coraz silniejszą potrzebę wyrażania swojej indywidualności i uwzględniania rzeczywistych potrzeb gości hotelowych – którzy coraz częściej wybierając hotel, kierują się oryginalnością i unikalnym charakterem wystroju.

Produkcja i odpowiedzialne
zarządzanie projektem

Klienci Famos mają do dyspozycji cały zespół wykwalifikowanych kierowników projektów, którzy dbają o to, aby każdy etap począwszy od ustaleń poprzez realizację i instalację przebiegał bez zakłóceń i został zrealizowany na czas.

Kompletność oferty , wyspecjalizowana kadra, nowoczesny park maszynowy i szeroka gama stosowanych materiałów sprawia, że Famos jest w stanie zaproponować swoim Klientom rozwiązania idealnie dostosowane do ich indywidualnych wymagań i oczekiwań.

Do właściwego zainstalowania przewidzianego w projekcie wyposażenia firma wysyła doświadczone i przeszkolone ekipy montażowe zapewniając klientom profesjonalny montaż, ściśle zaplanowany dla ukończenia inwestycji w wymaganym czasie.

Korzystając z najlepszych partnerów Famos zapewnia klientom dostawy na czas zarówno w kraju jak i na terenie całej Europy i świata.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
INSPIRACJE