PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Zaawansowane elementy z betonu dla architektury w każdej skali i przeznaczeniu

09 grudnia '22

Beton w architekturze – od detali elewacyjnych po wielkoformatowe prefabrykaty nietypowe


Od ponad 30 lat firma Betard Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Celem firmy jest produkcja wysokiej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm oraz odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

Prefabrykowana elewacja budynku mieszkalnego – Wrocław

Prefabrykowana elewacja budynku mieszkalnego – Wrocław

© BETARD

Produkujemy zaawansowane technologicznie elementy prefabrykowane z betonu, dla nietypowych w skali i przeznaczeniu realizacji budowlanych. Usprawniamy procesy budowlane naszych partnerów. Umiejętnie przekładamy opracowane technologie i wiedzę inżynieryjną na systemowe rozwiązania dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

– piszą eksperci BETARD


BETARD posiada ponad 30 linii technologicznych w siedmiu zakładach w całej Polsce. Produkuje elementy typowe, takie jak elementy drogowe, kostka brukowa, elementy ogrodzeń oraz małej architektury, aż po skomplikowane prefabrykaty betonowe żelbetowe oraz sprężone przeznaczone do wznoszenia obiektów kubaturowych, inżynieryjnych oraz przemysłowych.

Firma w swojej ofercie posiada ponad 300 produktów; elementy fundamentowe, ścienne, stropowe, elewacyjne, ekrany akustyczne, elementy drogowe. Oferuje również wiele możliwości projektowych w zakresie wykończeń elementów poprzez barwienie w masie, odbicia, szlifowanie, piaskowanie czy zastosowanie wielu dodatkowych dostępnych akcesoriów przeznaczonych do stosowania w betonowych elementach.

Prefabrykowana elewacja budynku – WrocławPrefabrykowana ściana wewnętrzna z powierzchnią od matrycy – Wrocław

Prefabrykowana elewacja budynku i prefabrykowana ściana wewnętrzna z powierzchnią od matrycy – Wrocław

© BETARD

W portfolio naszych realizacji znajdą Państwo liczne przykłady zastosowania kilkudziesięciotonowych dźwigarów i słupów składających się na konstrukcję hal przemysłowych, jak i precyzyjnie wykonanych elementów elewacyjnych. Realizujemy projekty w całej Polsce, współpracując z czołowymi deweloperami, generalnymi wykonawcami, architektami, projektantami i konstruktorami. Zapraszamy do współpracy.


Prefabrykowana konstrukcja hali – Biskupice Podgórne

© BETARD

 

Więcej informacji na stronie firmy Betard Sp. z o.o. w portalu PdA
oraz na stronie domowej producenta BETARD.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE