okno zamknie się za 5

Elementy betonowe dla budownictwa

computer zapisz w ulubionych

Elementy betonowe dla budownictwa

28 września '19
BETARD Sp. z o.o.

BETARD Sp. z o.o.

ul. Polna 30

55-095 Długołęka

tel: 713152009


Od 30 lat BETARD specjalizuje się w produkcji elementów betonowych dla budownictwa. Naszymi odbiorcami są czołowe firmy wykonawcze, ale również inwestorzy indywidualni, realizujący budowy o różnym charakterze i skali.

Nasza oferta to szeroki zakres prefabrykatów służących do realizacji stanów surowych budownictwa kubaturowego – mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, a także budownictwa drogowego, mostowego oraz hydrotechnicznego.

Elementy produkowane seryjnie, będące w stałej ofercie firmy to tylko część naszej działalności. Jej najważniejszy zakres stanowi od lat realizacja prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia. To elementy projektowane wg indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestorów i architektów, przeznaczone zarówno do celów konstrukcyjnych jak i aranżacyjnych, do wnętrz obiektów lub wokół ich otoczenia.

Do najczęściej realizowanych prefabrykatów należą:

  • słupy, stopy, pale, belki, dźwigary, elementy trybun,
  • płyty różnego typu i przeznaczenia; od elewacyjnych z białego lub barwionego betonu architektonicznego, płyty stropowe – filigran, kanałowe, po balkonowe, drogowe, peronowe i inne, a także podwaliny, ściany i ekrany akustyczne i szeroka gama elementów małej architektury.

W galerii naszych realizacji znajdą Państwo liczne przykłady zastosowania kilkudziesięciotonowych dźwigarów i słupów podtrzymujących konstrukcje hal przemysłowych jak i precyzyjnie wykonanych elementów elewacyjnych. Nasze portfolio tworzą liczne prestiżowe budynki użyteczności publicznej. To przede wszystkim przykłady ciekawej architektury nowoczesnej, ale są wśród nich także zrewitalizowane obiekty o wartości historycznej.

Beton to nasz wybór, którego naturę i potencjał zgłębiamy z satysfakcją.
 
Zapraszamy do współpracy.

inne w kategorii "PRODUKTY"

BIM
Gipset standart Gipset standart
01 czerwca `19
GIPSET

Gpiset standart to podstawowe moduły do zabudowy. Moduły umożliwiają zamaskowanie istniejących, nieestetycznych detali [...]

BIM
Gipset oświetlenie, zastosowanie Gipset oświetlenie, zastosowanie
GIPSET

Gipset oświetlenie — moduły do systemów oświetleniowych. Moduły umożliwiają kompleksową zabudowę każdej z obudów lub [...]

BETARD

Od blisko 30 lat BETARD specjalizuje się w produkcji elementów betonowych dla budownictwa. Naszymi odbiorcami są firmy [...]

Głos został już oddany