Betard Sp. z o.o.

Od 1990 roku specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

„Produkujemy zaawansowane technologicznie elementy prefabrykowane z betonu, dla nietypowych w skali i przeznaczeniu realizacji budowlanych. Usprawniamy procesy budowlane naszych partnerów. Umiejętnie przekładamy opracowane technologie i wiedzę inżynieryjną na systemowe rozwiązania dostępne dla szerokiego grona odbiorców."

Naszą misją jest wspieranie skomplikowanych realizacji budowlanych, poprzez optymalizację procesów produkcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań prefabrykacji betonowej.

Naszą wizją jest by dzięki naszym prefabrykatom proces budowy został maksymalnie zoptymalizowany a możliwości personalizacji i wytworzenia elementów stały się niemal nieograniczone.

W 2018 roku zdecydowaliśmy się na inwestycję w rozwój nowych linii technologicznych, przeznaczonych do produkcji elementów sprężonych. Umożliwiło nam to rozszerzenie oferty o nowe produkty prefabrykacji betonu sprężonego, w tym płyty kanałowe HCU, dźwigary, płatwie, belki sprężone czy płyty TT. W konsekwencji, jesteśmy w stanie jeszcze efektywniej obsługiwać zarówno największe krajowe inwestycje jak i dostarczać rozwiązania dla mniejszych realizacji i klientów detalicznych.

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE