Green City Life Sp. z o.o.

Green City Life oferuje wysokiej jakości technologie, które wspomagają przywracanie środowiska naturalnego na terenach zurbanizowanych. Wszystkie nasze produkty oraz usługi wokół tych produktów skoncentrowane są na nowoczesnym podejściu do rozmaitych powierzchni naturalnych w miastach. ZinCo, nasz flagowy produkt – zielone dachy oraz ogrody na dachu – przeznaczony jest na prawie każdego rodzaju dach. Dla przykładu: wielkopowierzchniowy czy domku jednorodzinnego, małych wiat czy drewutni. Zielone warstwy umieszczamy także bez względu na jego kształt - może być to także stropodach. Greenleaf, drzewa w mieście, nasz drugi sztandarowy produkt — proponujemy wszędzie tam, gdzie konieczne i wskazane jest zazielenienie obszaru w warunkach trudnych, niesprzyjających rozwojowi systemu korzeniowego.

Od doradztwa, przez projekt, po wdrażanie realizacji — jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie inwestycji — czy to ogrody lub trawa na dachu, czy sadzenie drzew w miastach. Technologie, które wykorzystujemy w codziennej pracy, pozwalają przede wszystkim na:

  • pozyskanie dodatkowej powierzchni biologicznie czynnej,
  • zwiększoną retencję wody opadowej,
  • dodatkowe punkty przy projektach Leed i Bream,
  • prawidłowy rozwój drzew w miastach,
  • zredukowanie wysp ciepła w miastach,
  • rozwiązania dostosowane do potrzeb projektu.

Jesteśmy gronem pasjonatów i fachowców, a nasz profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie — stanowią gwarancję zastosowania ciekawych i niestandardowych rozwiązań. Wszyscy doradcy techniczni GCL służą Państwu bezpłatną i fachową pomocą na każdym etapie inwestycji, zarówno przy projektowaniu, jak i wbudowywaniu naszych materiałów.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
Röben – ceramiczne elewacje, dobre dla Ciebie i środowiska
Visbud - Projekt kompozytowe wzmocnienia konstrukcji betonowych i murowych
Szklane instalacje oświetleniowe we wnętrzach