okno zamknie się za 5

computer zapisz w ulubionych

Głosowanie na Nagrodę Publiczności w VI Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz

18 marca '20
spis projektów biorących udział w głosowaniu o Nagrodę Publiczności
AUTORZY NAZWA PROJEKTU
Dorota Szafrańska Północ-Południe
Miłosz Andryszewski Asylum
Samuel Kostecki solVAWT
Natalia Andrzejewska Bar Mleczny
Natalia Kuś Sounds of forests
Weronika Majewska The Future Garden
Karolina Jurczak Enklawa Tożsamości
Weronika Blitek Research Experimental Park
Monika Mosiołek Water Algue House
Julia Dumana Dom Roku 2050
Paulina Pasztaleniec Capsule of Life
Aleksandra Basa Plastic Madness
Natalia Sączek Blow Sky
Aleksandra Sitek Off Table
Anna Głąb Capsule
Joanna Jaros Krakowski Salon Tlenowy
Daria Urbańczyk The future is now!
AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

Zachęcamy do głosowania na najlepszy projekt — Nagrodę Publiczności w studenckim konkursie „The Future is Now!”. Poniżej prezentujemy listę 17 projektów biorących udział w konkursie. Głosować można tylko raz wyłącznie na jeden projekt w dniach 16 marca–19 kwietnia br. Autor pracy, która zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma roczną prenumeratę miesięcznika „A&B”.

Podczas VI Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie odbył się projektowy konkurs studencki pod hasłem: „The Future is Now! future living / future experience / future humanity”, którego Grand Prix był indeks na studia Architektury Wnętrz II stopnia na krakowskiej akademii. Prace konkursowe miały stanowić prezentację sposobu myślenia o przyszłości projektowania i projektowaniu przyszłości w kontekście zmieniających się relacji międzyludzkich i relacji człowieka z otoczeniem.

Na konkurs studenci zgłaszali projekty prezentowane na maksymalnie trzech planszach, przestrzennych formach lub etiudach filmowych.

 

Projekty biorące udział w konkursie

 
Północ-Południe

proj.: Dorota Szafrańska
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Dorota Szafrańska

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 556

 


 
Asylum

proj.: Miłosz Andryszewski
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Miłosz Andryszewski

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 93

 


 
solVAWT

proj.: Samuel Kostecki
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Samuel Kostecki

liczba głosów: 242

 


 
Bar Mleczny

proj.: Natalia Andrzejewska
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Natalia Andrzejewska

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 205

 


 
Sounds of forests

proj.: Natalia Kuś
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Natalia Kuś

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 9

 


 
The Future Garden

proj.: Weronika Majewska
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Weronika Majewska

liczba głosów: 12

 


 
Enklawa Tożsamości

proj.: Karolina Jurczak
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Karolina Jurczak

liczba głosów: 380

 


 
Research Experimental Park

proj.: Weronika Blitek
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Weronika Blitek

liczba głosów: 2623

 


 
Water Algue House

proj.: Monika Mosiołek
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Monika Mosiołek

liczba głosów: 5

 


 
Dom Roku 2050

proj.: Julia Dumana
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Julia Dumana

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 4

 


 
Capsule of Life

proj.: Paulina Pasztaleniec
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Paulina Pasztaleniec

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 6

 


 
Plastic Madness

proj.: Aleksandra Basa
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Aleksandra Basa

liczba głosów: 18

 


 
Blow Sky

proj.: Natalia Sączek
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Natalia Sączek

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 89

 


 
Off Table

proj.: Aleksandra Sitek
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Aleksandra Sitek

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 1341

 


 
Capsule

proj.: Anna Głąb
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Anna Głąb

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 9

 


 
Krakowski Salon Tlenowy

proj.: Joanna Jaros
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Joanna Jaros

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 8


 

The future is now!

proj.: Daria Urbańczyk
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Daria Urbańczyk

liczba głosów: 2172

 


Głosowanie trwa do 19 kwietnia 2020 roku. Zobacz obecne podsumowanie poniżej:

nazwa

liczba głosów

odsetek głosów

1. Research Experimental Park

2623

34%

34%

2. The future is now!

2172

28%

28%

3. Off Table

1341

17%

17%

4. Północ-Południe

556

7%

7%

5. Enklawa Tożsamości

380

5%

5%

6. solVAWT

242

3%

3%

7. Bar Mleczny

205

3%

3%

8. Asylum

93

1%

1%

9. Blow Sky

89

1%

1%

10. Plastic Madness

18

0%

0%

11. The Future Garden

12

0%

0%

12. Sounds of forests

9

0%

0%

13. Capsule

9

0%

0%

14. Krakowski Salon Tlenowy

8

0%

0%

15. Capsule of Life

6

0%

0%

16. Water Algue House

5

0%

0%

17. Dom Roku 2050

4

0%

0%

Głos został już oddany