Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Głosowanie na Nagrodę Publiczności w konkursie studenckim VIII Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz

29 maja '24

Głosowanie na Nagrodę Publiczności w studenckim konkursie VIII Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie

Zachęcamy do głosowania na Nagrodę Publiczności — najlepszy projekt biorący udział w studenckim konkursie na wykonanie koncepcji wnętrz przestrzeni wspólnej Common Space, czyli podwórza nowej siedziby Wydziałów Architektury Wnętrz i Grafiki krakowskiej ASP. Aby wskazać swojego faworyta, wystarczy oddać na niego swój głos — głosować można tylko raz wyłącznie na jeden projekt*. Głosowanie trwa od 29 Maja br. do 30 Czerwca br. do godz. 23:59. Autor lub autorka pracy z największą liczbą głosów otrzyma dyplom i roczną prenumeratę miesięcznika „A&B”.

Podczas VII Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz organizowanego przez Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie odbył się konkurs studencki, którego wyzwaniem było zaprojektowanie przestrzeni dla sztuki i dizajnu.

Oficjalne wyniki konkursu poznaliśmy w kwietniu bieżącego roku, a teraz zapraszamy Was do wyboru swojego ulubionego projektu w głosowaniu na Nagrodę Publiczności. W plebiscycie bierze udział 51 projektów dopuszczone do finału konkursu.

projekty biorące udział w konkursie

Aleksandra Jadwyńska

Aleksandra Jadwyńska

liczba głosów: 90

 


 

Anastasiya Matsiuk

Anastasiya Matsiuk

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 9

 


 

Anita Nowak

Anita Nowak

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 6

 


 

Anna Jaśkowiec

Anita Nowak

plansza konkursowa nr 2

liczba głosów: 1

 


 

Anna Michalik

Anita Nowak

liczba głosów: 1

     


 

Anna Zhudyk, Paulina Kołakowska

Anita Nowak

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 1

 


 

Ariel Mohr

liczba głosów: 2

 


 

 Bartłomiej Pietryka

Grupówka

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 1

 


Ewelina Strzemińska, Julia Kuliś

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 116

 


 Hanna Kasprzycka

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 1

 


 

Ines Zgrzywa

Ines Zgrzywa

liczba głosów: 1

 


 

Joanna Brzozowska, Paweł Esnekier

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 1

 


 

Julia Artieda Vila, Eider Lozano Carbajosa

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 1

 


 

Julia Korzec

Grupówka

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 76

 


 

Julia Nowak

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 104

 


 

Julia Nowicka

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 1

 


 

Julia Potulska, Paulina Nowakowska

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 1

 


 

Julia Trzepizur

liczba głosów: 9

 


 

Julia Woźniak

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 2

 


 

Kamila Pietrzak, Martyna Żyrkowska, Karolina Burda

liczba głosów: 2

 


 

Karolina Masłowska, Wiktoria Spychała

plansza konkursowa nr 2  

liczba głosów: 1

 


 

Katarzyna Grzesiak

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 72

 


 

Katarzyna Gubała

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 1

 


 

Katarzyna Orłowska

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 2

 


 

Katarzyna Tokarz

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 685

 


 

Klaudia Drabczyk

plansza konkursowa nr 2    

liczba głosów: 1

 


 

Konrad Porębski

liczba głosów: 1

 


 

Łukasz Pilecki

liczba głosów: 1

 


 

Maja Bogus, Patrycja Olech, Jakub Lewandowski

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 2

 


 

 Małgorzata Danowska, Natalia Jaszczuk

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 1

 


 

Marta Dyk, Pola Osonicka, Maja Bazak

plansza konkursowa nr 2 

liczba głosów: 1

 


 

Martyna Bielak

liczba głosów: 1

 


 

Mateusz Singh, Wiktoria Podbioł

plansza konkursowa nr 2 

liczba głosów: 1

 


 

Mateusz Wróbel

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 1

 


 

Melania Bulczak, Sara Orlikowska

plansza konkursowa nr 2 

liczba głosów: 2

 


 

Natalia Miga

plansza konkursowa nr 2 

liczba głosów: 1

 


 

Natalia Niżnik

liczba głosów: 281

 


 

Olivia Mikolajec, Aleksandra Dzienis, Kamil Buffi

liczba głosów: 4

 


 

Oliwia Tasiemska

liczba głosów: 483

 


 

Patrycja Molska

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 2

 


 

Paulina Bednarz

Paulina Bednarz

liczba głosów: 531

 


 

Pauline Poux

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 3

 


 

Pola Kozłowska, Urszula Czyżewska

plansza konkursowa nr 2 

liczba głosów: 1

 


 

Sandra Matuszewska, Aleksandra Grabowska, Oliwia Szopa

liczba głosów: 2

 


 

Sofiia Krasnovyd

liczba głosów: 1

 


 

Stanislava Danylenko

plansza konkursowa nr 2 

liczba głosów: 36

 


 

Tomas Holguin

plansza konkursowa nr 2 

liczba głosów: 1

 


 

Wiktor Boguszewski, Juliia Grygorehuk

plansza konkursowa nr 2 

liczba głosów: 1

 


 

Wiktoria Bartczak

plansza konkursowa nr 2     plansza konkursowa nr 3

liczba głosów: 1

 


 

Wioletta Sławek

plansza konkursowa nr 2     

liczba głosów: 1

 


 

Zuzanna Witkowska

liczba głosów: 1

 


 

* Głosowanie trwa do 30 czerwca 2024 roku do godziny 23:59. Dopuszcza się oddanie tylko jednego głosu na jedną pracę biorącą udział w głosowaniu o Nagrodę Publiczności. System umożliwia oddanie większej liczby głosów z tego samego IP, aby umożliwić głosowanie wielu osób z tej samej sieci, np. akademickiej, pracowni architektonicznej itp. Dopuszczalna liczba głosów z jednego IP wynosi 11. W przypadku oddania większej liczby głosów przez jedną osobę (poprzez czyszczenie cookies, zmianę lokalizacji IP, odcisków przeglądarek i sesji lub używanie botów) będzie to skutkowało unieważnieniem takich głosów.

UWAGA: System zlicza wszystkie głosy. Po zakończeniu głosowania wszystkie głosy dla każdej z prac zostaną sprawdzone pod kątem naruszeń regulaminu i unieważnione, jeśli ten regulamin naruszyły. Prawidłowa liczba oddanych głosów zostanie podana do wiadomości publicznej po sprawdzeniu logów serwera w momencie publikacji wyników głosowania. W celu sprawdzenia poprawności mechanizmu głosowania każda praca otrzymała od Redakcji A&B jeden głos kontrolny.

 


Zobacz obecne podsumowanie poniżej:

 

nazwa

liczba głosów

odsetek głosów

1. Katarzyna Tokarz

685

27%

27%

2. Paulina Bednarz

531

21%

21%

3. Oliwia Tasiemska

483

19%

19%

4. Natalia Niżnik

281

11%

11%

5. Ewelina Strzemińska i Julia Kuliś

116

5%

5%

6. Julia Nowak

104

4%

4%

7. Aleksandra Jadwyńska

90

4%

4%

8. Julia Korzec

76

3%

3%

9. Katarzyna Grzesiak

72

3%

3%

10. Stanislava Danylenko

36

1%

1%

11. Anastasiya Matsiuk

9

0%

0%

12. Julia Trzepizur

9

0%

0%

13. Anita Nowak

6

0%

0%

14. Olivia Mikolajec i Aleksandra Dzienis i Kamil Buffi

4

0%

0%

15. Pauline Poux

3

0%

0%

16. Julia Woźniak

2

0%

0%

17. Katarzyna Orłowska

2

0%

0%

18. Melania Bulczak i Sara Orlikowska

2

0%

0%

19. Patrycja Molska

2

0%

0%

20. Maja Bogus i Patrycja Olech i Jakub Lewandowski

2

0%

0%

21. Kamila Pietrzak i Martyna Żyrkowska i Karolina Burda

2

0%

0%

22. Ariel Mohr

2

0%

0%

23. Sandra Matuszewska i Aleksandra Grabowska i Oliwia Szopa

2

0%

0%

24. Karolina Masłowska i Wiktoria Spychała

1

0%

0%

25. Hanna Kasprzycka

1

0%

0%

26. Bartłomiej Pietryka

1

0%

0%

27. Anna Michalik

1

0%

0%

28. Anna Jaśkowiec

1

0%

0%

29. Pola Kozłowska i Urszula Czyżewska

1

0%

0%

30. Anna Zhudyk i Paulina Kołakowska

1

0%

0%

31. Sofiia Krasnovyd

1

0%

0%

32. Zuzanna Witkowska

1

0%

0%

33. Tomas Holguin

1

0%

0%

34. Wiktor Boguszewski i Juliia Grygorehuk

1

0%

0%

35. Wiktoria Bartczak

1

0%

0%

36. Natalia Miga

1

0%

0%

37. Ines Zgrzywa

1

0%

0%

38. Julia Potulska i Paulina Nowakowska

1

0%

0%

39. Katarzyna Gubała

1

0%

0%

40. Julia Nowicka

1

0%

0%

41. Julia Artieda Vila i Eider Lozano Carbajosa

1

0%

0%

42. Klaudia Drabczyk

1

0%

0%

43. Konrad Porębski

1

0%

0%

44. Łukasz Pilecki

1

0%

0%

45. Joanna Brzozowska i Paweł Esnekier

1

0%

0%

46.  Małgorzata Danowska i Natalia Jaszczuk

1

0%

0%

47. Marta Dyk i Pola Osonicka i Maja Bazak

1

0%

0%

48. Martyna Bielak

1

0%

0%

49. Mateusz Singh i Wiktoria Podbioł

1

0%

0%

50. Mateusz Wróbel

1

0%

0%

51. Wioletta Sławek

1

0%

0%

 

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
LS Dark — żaluzje zaciemniające
INSPIRACJE