Oglądnij retransmisje LIVE z wiosennej edycji Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych 2024
Oglądnij LIVE-wideo z pracowni biorących udział w wiosennej edycji Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych 2024 YouTube A&B Facebook A&B Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych - wiosna 2024
 
timer
 
timer
 
timer
timer
WEŹ UDZIAŁ LIVE
DZISIAJ o 13.00
TRWA LIVE!
AFTERPARTY!
expand
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Założyciele pracowni SAWAWA gośćmi kolejnego spotkania z cyklu „Architekci oddziału warszawskiego SARP”

21 maja '21

Warszawski oddział SARP zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Architekci oddziału warszawskiego SARP”. Tym razem gośćmi będą założyciele pracowni architektoniczno-urbanistycznej SAWAWA: Dorota, Piotr i Marek Sawiccy. Spotkanie odbędzie się online.

„SAWAWA – Człowiek – Sąsiedztwo – Miasto” – pod takim hasłem będzie przebiegać dyskusja z Dorotą, Piotrem i Markiem Sawickimi, architektami i urbanistami, założycielami pracowni SAWAWA. Pracownia powstała w 2015 roku, jednak na koncie ma już kilka ważnych projektów. Sawicyy część zawodowych „ostróg” zdobywali współpracując z nestorem warszawskiej urbanistyki, nieodżałowanym prof. arch. Krzysztofem Domaradzkim, w biurze DAWOS. Uczestniczyli w projektowaniu wielu przestrzeni publicznych, takich jak Krakowskie Przedmieście i błonia Stadionu Narodowego w Warszawie oraz śródmiejskich ulic i placów w innych miastach. Sami twórcy tak piszą o swojej pracy:

Ludzie oczekują dzisiaj od przestrzeni tego, że będzie przyjaznym i wygodnym miejscem do życia – mieszkania, pracy, zakupów, rozrywki. Nie ma dobrej architektury bez właściwie zaprojektowanej przestrzeni, a dobra przestrzeń nie powstaje bez udziału architekta.

To już kolejne spotkanie w ramach cyklu „Architekci oddziału warszawskiego SARP”. Wydarzenie odbędzie się 26 maja o godz. 18:00 online, na kanale YouTube Warszawskiego Pawilonu Architektury ZODIAK.

Spotkanie z Dorotą i Piotrem Sawickimi z cyklu „Architekci OW SARP” Spotkanie z Dorotą i Piotrem Sawickimi z cyklu „Architekci OW SARP” Spotkanie z Dorotą i Piotrem Sawickimi z cyklu „Architekci OW SARP”

oprac.: Katarzyna Domagała

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE