NOWOŚĆ! Prawo w architekturze – przystępnie na portalu A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Najciekawsze miasto w Polsce? Bielsko-Biała!

01 lipca '24

Bielsko-Biała to — zdaniem Mateusza Zmyślonego — najciekawsze miasto w Polsce. Jakie sekrety skrywa? Co stanowi o jego wyjątkowości? Zapraszamy na kolejny odcinek vloga o miastach — City Break for Advanced!

Pionier marketingu miejsc w Polsce i dyrektor kreatywny kongresu Open Eyes Economy Summit — Mateusz Zmyślony — na łamach A&B odkrywał przed nami rozmaite Wielomiasta. W ramach kolejnego cyklu tym razem w formie vlogów City Break for Advanced zabiera widzów i widzki na wspólne, wirtualne spacery po najciekawszych zakamarkach europejskich miast, podpowiadając, gdzie warto spędzić weekend lub całe wakacje.

co nas czeka w domu Reksia?

W pierwszym odcinku o Bielsku-Białej Zmyślony nie tylko zdradza, z czego dawnej słynęło miasto, ale i snuje wizje o tym, jak w przyszłości zmieni się ulica 11 Listopada, gdzie powstać powinno muzeum miłości do gór, a gdzie ekologiczny kwartał. Opowiada też o fenomenie beskidzkiej pętli (The Loop) i o słynnej secesyjnej Kamienica „Pod Żabami”, obowiązkowym punkcie na turystycznej mapie.

 

 
Jeśli chcielibyście poczytać więcej o Bielsku-Białej, zachęcamy do artykułu Mateusza Zmyślonego: Dwumiasto Bielsko-Biała

 
oprac.: Ola Kloc

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
AQUA – Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące
INSPIRACJE