Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize
Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”

O mieszkalnictwie w Polsce – Filip Springer w rozmowie z Grzegorzem Sroczyńskim

18 czerwca '20

Już dzisiaj o 20:00 odbędzie się spotkanie online z Filipem Springerem, które poprowadzi Grzegorz Sroczyński. Temat mieszkalnictwa w Polsce nieustannie budzi wiele emocji. Rozmowa zostanie przeprowadzona na fanpage'u Wydawnictwa Karakter. Wszystkich chętnych zapraszamy przed ekrany swoich komputerów i telefonów!

Przy okazji nowego wydania reportaży autorstwa Filipa Springera dziś o 20:00 odbędzie się rozmowa o mieszkalnictwie w Polsce. Rzeczywistość mieszkaniowa jest na tyle dynamiczna i skomplikowana, że temat ten wydaje się studnią bez dna. Rozmowę z autorem „13 pięter” poprowadzi Grzegorz Sroczyński, dziennikarz i publicysta związany z radiem TOK FM. Więcej informacji na fanpage'u Wydawnitwa Karakter

„13 pięter” doczekało się nie tylko nowej okładki, ale i uaktualnienia. Jest to dobra okazja, by jeszcze raz pochylić się nad niezwykle problematyczną w Polsce kwestią mieszkalnictwa.

Po 1989 roku Polska znów znalazła się w punkcie wyjścia. Tanich mieszkań jak nie było, tak nie ma. Kolejne pomysły na rozwiązanie problemu mieszkaniowego okazują się gorsze od poprzednich, a luki prawne w istniejącym systemie bezwzględnie wykorzystują banki, deweloperzy i czyściciele kamienic. Wielu obywateli radzi sobie więc, jak może, wegetując, oszukując, adaptując się. Umowy kredytowe podpisały prawie dwa miliony Polaków. Przyjęty z entuzjazmem projekt Mieszkanie Plus również okazał się mrzonką.

oprac. red. 

Głos został już oddany

Pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością
Schody strychowe i modułowe, wyłazy dachowe
INSPIRACJE