NOWOŚĆ! Prawo w architekturze – przystępnie na portalu A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Zbliża się druga edycja ARCHITECT@WORK Warsaw!

27 marca '23

Po ubiegłorocznym debiucie do warszawskiego EXPO XXI wraca ARCHITECT@WORK — branżowe spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz o nietypowej formule!

Co wyróżnia koncept A@W? Prezentowane podczas eventu produkty, niezależnie od wielkości marki czy firmy, którą reprezentują, eksponowane są na jednakowych stoiskach po to, aby uwaga uczestników wydarzenia skupiała się na tym, co najważniejsze.

Innowacja, która jest kluczowa dla każdego architekta lub projektanta wnętrz, jest to również główne kryterium dla ARCHITECT@WORK. Wystawcy muszą przedstawić innowacyjne produkty na swoim stoisku — tłumaczą organizatorzy eventu. — Każdy produkt pokazany podczas wydarzenia został wcześniej oceniony przez panel oceniający, który składa się z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu zatwierdzenia tej grupy referencyjnej można go oficjalnie zaprezentować podczas ARCHITECT@WORK — dodają.

ARCHITECT@WORK Warsaw

ARCHITECT@WORK Warsaw

© archiwum organizatorów

Głównym bohaterom wydarzenia towarzyszą inspirujące prelekcje, podczas których zaproszeni architekci i projektanci wnętrz będą omawiać najważniejsze tematy i dzielić się swoim doświadczeniem, a alejki zastąpią strefy lounge — miejsce nieformalnych spotkań i odpoczynku.

Tegorocznym tematem wydarzenia są zewnętrza i to im poświęcona będzie wystawa materiałów MaterialDriven.

Celem ARCHITECT@WORK jest inspirowanie architektów i projektantów wnętrz. Listę wystawców oraz program znajdziecie na stronie wydarzenia.

Jesteś architektem lub projektantem? Zarejestruj się tutaj na bezpłatny wstęp!

ARCHITECT@WORK Warsaw

ARCHITECT@WORK Warsaw

© archiwum organizatorów

ARCHITECT@WORK Warsaw, EXPO XXI
30-31 maja 2023, od godz. 12:00 do 19:00

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE