Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize
Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”

Jak urządzić swoje wnętrze w czasie pandemii?

06 maja '20

Od poniedziałku 4 maja centra handlowe zostały na powrót otwarte. Internet obiegła fotografia przedstawiająca niemal niekończącą się kolejkę przed wejściem do krakowskiej IKEA. Co, jeśli jednak nie macie ochoty czekać lub wiecie, że nie będziecie się czuć komfortowo wśród większych grup ludzi? Nie tylko muzea salony meblowe również przeniosły swoją działalność online.

W związku z ograniczeniami w handlu wprowadzonymi przez polski rząd z powodu pandemii koronawirusa Domoteka uruchomiła szereg aktywności online. Na stronie internetowej można znaleźć dodatkowe informacje m.in. o pracy zdalnej poszczególnych salonów, a także blog poruszający tematy związane z aranżacją wnętrz.

Asortyment salonów meblowych przestał być dostępny dla klientów w tradycyjnej sprzedaży. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom obu grup, Domoteka szybko dostosowała się do nowych warunków, udostępniając łatwą możliwość kontaktu online. Dodatkowo klienci otrzymują dostęp do porad na temat urządzania wnętrz, które będą pojawiały się na nowo powstałym blogu.

Wirtualny spacer po salonach meblowych

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Domoteka Inspiracje (@domotekainspiracje)

© domotekainspiracje

Salon przekazał do dyspozycji klientów również specjalne narzędzie 3D, dzięki któremu meble, które znajdują się w centrum wyposażenia wnętrz, można „ustawić” w swoim domu lub w biurze. Tego rodzaju działanie daje klientom możliwość zobaczenia, jak dany produkt prezentuje się w ich przestrzeni, a także jak komponuje się kolorystycznie z całą aranżacją. Do wyboru są meble z czterech kategorii: stoliki, kanapy, fotele, łóżka. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające się wcielić w rolę projektanta wnętrz. Co ważne, nie potrzeba do tego żadnej aplikacji — wystarczy wejść na stronę i wybrać mebel. Narzędzie jest dostępne na telefonach pracujących w oparciu o systemy: Android, iOS.

W związku ze zmianą sposobu funkcjonowania centrum wyposażenia wnętrz Domoteka zapewnia możliwość kontaktu najemców z klientami, informując o możliwości skorzystania ze zdalnej porady doradców i ekspertów z wybranych salonów, którzy pomogą dobrać idealne meble i wyposażenie wnętrz.

 

oprac. red. 

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
Kompleksowe kosztorysy inwestorskie

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
INSPIRACJE