Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Zielone rzemiosło – warsztaty rzemieślnicze online!

26 czerwca '20

Muzeum Warszawskiej Pragi, oddział Muzeum Warszawy zaprasza na pierwsze warsztaty rzemieślnicze w sieci! „Zielone rzemiosło” to cykl spotkań online, podczas których projektantka Ewelina Czaplicka Ruduch pokaże, jak przygotować przedmioty codziennego użytku przy użyciu prostych materiałów. Pierwsze spotkanie już w sobotę 27 czerwca!

Do tej pory w Pracowni Rzemieślniczej w Muzeum Warszawskiej Pragi gościli projektanci i rzemieślnicy, którzy prezentowali swój fach i podczas warsztatów uczyli ręcznego wykonywania ubrań, dodatków i innych przedmiotów. Teraz Muzeum zaprasza na warsztaty online. Cykl „Zielone rzemiosło” to autorski program projektantki Eweliny Czaplickiej Ruduchy. Jego uczestnicy wykonają przedmioty codziennego użytku, takie jak buty, relaksacyjne przepaski na oczy czy myjki. Organizatorzy zapraszają szczególnie studentów szkół artystycznych, młodzież szkół ponadpodstawowych, pasjonatów, ludzi nowej fali rzemiosła oraz osoby szukające innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań.

rzemieślnicze, czyli eko

Nie sposób mówić o rzemieślnictwie, nie wspominając o ekologii. Podczas warsztatów „Zielone rzemiosło” prowadząca zachęci do wykorzystania naturalnych, alternatywnych i pochodzących z recyklingu surowców. Przed każdym spotkaniem na stronie internetowej Muzeum Warszawskiej Pragi będzie można znaleźć wykroje oraz listę materiałów do przygotowania.

W warsztatach będzie można wziąć udział na żywo w każdą sobotę o godzinie 11.00 na Facebooku Muzeum Warszawskiej Pragi. Pierwsze spotkanie „Dla relaksu – uszyj termofor i przepaskę na oczy” już w sobotę 27 czerwca


oprac. red. 

Głos został już oddany

Pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością
Schody strychowe i modułowe, wyłazy dachowe
INSPIRACJE